bugün

ne yazık ki büyük başgan aziz yıldırım cezaevine gireliberi fenerbahçe gibi laik bir cumhuriyetin, atatürk'Ün takımının laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğunun kanıtıdır. bir 5 yıl önce hiç böyle sevinçler yoktu, fenerbahçe topçusu gayet seküler sevinçlerle, din ve futbol işlerini birbirinden ayırmış aydın bir sporcu olarak temsil ederdi cumhuriyeti. şimdi her şey çok değişti. gözümden iki damla yaş geldi inanın bu satırları yazarkene.
laiklik tüm dinlerin özgürce yaşanılmasına olanak sağlayan bir politika olduğuna göre yanlış önermedir.
ayrıca alex'in laikliğe aykırı olarak saha ortasında dua etmesi de gözden kaçmamaktadır.
(bkz: tehlikenin farkındayız)
28 şubat döneminde olsaydık muhtemelen müslüm gündüz'ün yanına kapatırlardı. lakin o dönem geçti.
tanım: fikir ve ifade özgürlüğü çerçevesinde değerlendirildiğinde laikliğe aykırı olmayan gol sevincidir.
uğur dündar'ın "derbi maçı esnasında secdeye eğildi" diye haber yapmasına sebep olabilecek bir gol sevinci.

(bkz: uğur dündar göreve)
alex'in haç işareti yapması kadar aykırı sevinçtir. fenerbahçe'li bir futbolcuyu bu kadar sevebileceğimi hiç sanmazdım, emre'de benzer seviniyor ama yine sevmiyorum onu, o da benim çelişkim.
(bkz: türkiye malezya mı oluyor)
(bkz: ordu göreve)
Güzel kafa. (bkz: Ağlama melis)
türk oyuncular yapsa adları cemaatçiye çıkar dediğim gol sevincidir.
(bkz: felipe melo nun insanlığa aykırı gol sevinci)
not:gs liyim.
moussa sow golleri sıralasın gerisi önemli değil.
sow bu gol sevincini fransa da oynarken hiç yapmışmıdır acaba çok merak ettim. (bkz: sıkar biraz)