bugün

ama nesiller boyu küfür yiycek, bir insan neden böyle şeylere kalkışırki.
okulun olmadığı gün evde anneniz gün yapar.
ümit ettiğin hiç bir şey olmaz.
amk bu daha çok yazarların yasaları oldu.
If anything can go wrong, it will.
poşet tuttuğun elin olduğu cepten çıkmazsa anahtar ben bir şey bilmiyorum.
no pain no gain .
mörfi reyizin benden ilham alarak olusturdugu yasalardir. beni dikizleyip dikizleyip not almis pezemenk.
eliniz doluyken binbir zorlukla kapıyı açtıktan ve içeri girdikten 1 dakika sonra içeriye mutlaka başka biri daha gelir.
benim de yakındığım durumdu. arkadaslarla her hafta pes oynamaya gideriz kötü oynamadığım halde sürekli yeniliyodum her ne hikmetse murphy yasaları oyunlarda bile peşimi bırakmıyordu ama nasıl olduysa gecen hafta tanıştım tanışalı hiç pes oynarken yenemediğim arkadaşı yendim..

burda demek istediğm bir işi olumsuz yapan murphy değil olumsuz düşüncedir.
aradığınız şey ya destenin en dibinde, ya da en son baktığınız yerdedir.
en fazla 7 dersten kalırım diyordum. 10 dersin hepsinden kaldığımdan beri yasanın doğruluğundan şüphem kalmadı.
Hayat felsefesidir.
10 adet şarjın arasından 1 tane bozuk olan şarjı özellikle seçmek.
Melankolik yasalar.
çok fazla kasmayın.

o sigarayı yakmadan otobüs gelmez.
bir şeyin ters gitme ihtimali varsa ters gidecektir.
enteresandır.

16-17 yıldız anahtarının uygun olabileceğine şartlanırsınız.
bu anahtarı çekmeceden alırken 14-15-18-19-20 gibi seçenekleride almanız gerektiğini düşünür ama almazsınız.
sonra geri 3 kat çıkar 18-19'da alırsınız.

kendi doğrularınıza, doğru sandıklarınıza bu kadar bağımlı olmanızdan gelir.
protein çiftlerimin bileşenlerii kesinlikle hatalı dizilmiş, kromozomlarım da öyle. öldüğümde tez konusu olmak istiyorum. murphy yasalarının beden bulmuş hali benim. her ''yok anasının amı'' olayı hücrelerimde şifreledim gelecek nesli aydınlatacağıma inanıyorum. Bindiğim araba bir kere kaza yapınca seviniyorum en azından teker götümüze kaçmadı diye.
Beklediğiniz şey, beklemediğiniz anda gerçekleşir.
yukarida bir yazarin dedigi gibidir. baktiniz otobus gelmiyor, yakin bir sigara, gelir.
Eğer o geminin gelmesini umuyorsan gelmez, umutlar kaybolduğunda gelir.

(bkz: o gemi bir gün gelecek)
Genel kurallarından biri " Bir şeyin olma olasılığı, isteme olasılığı ile ters orantılıdır. "
Mutluluğun ardından her zaman mutsuzluk gelir. Murpy Amca da bize bunun nedenini anlatan yasaları oluşturmuştur ki sebebsiz yere üzülmeyelim.
kanımızı donduran yasadır. amına kodumun yasası. bu devirde umut tacirliği tutar koçum! sen hala bize nanik yap bakalım görücez nolacağını! hahaha! kıçımın kenar yasası!