bugün

muhtemelen ilgi arsızının tekidir. inkar ederse ıslatıp sopayla dövün. mesela ben de kesme işareti koyuyorum sonra bir boşluk bırakıp adımı yazıyorum. böylelikle nickim msn listesinde yukarılarda duruyor. gerçi her manyaklığın sınırını zorlayan bir millet olduğumuz için bu olayın da bokunu çıkaran tiplere rastlamadım değil. herif hem kesme işaret koymuş hem de 29 karakter boşluk bırakmış ki en tepede görüneyim. nedir yani bu çaba? havan kime olm/kızım? rahatsız mısınız lan? bir de nickini sadece kesme işareti yapanlar vardır. onlara hiç bir şey demiyorum.
bunu yapan çiftler de vardır. milletin mesenesini parsellerler alt alta çıkaraktan mesene listelerinde.

napmaya çalıştıklarını anlamaya çalışmayınız. zira bu tip insanlarda mantık aranmaz.
neden böyle bir eyleme giriştiğini anlayamadığım şahıs. bir anlamı var mı çok merak ediyorum. ayrıca bu kişiler o kesme işaretinden sonra bir sürü boşluk bırakırlar ve isimlerini yazarlar.**
-ya fiko, neden kesme işareti koyuyon ismine? adam gibi yazsana lan
+olmazz. en üstte ben olacam. herkesin üstünde olacam.
-sanal sapıksın lan..
Genelde her msn listesinin başında en az 2-3 tane bulunur bunlardan. Rekabet edip, daha yükseğe çıkmak için kesme işareti ile yazı arasındaki boşluğu arttıp dururlar.
ilgiye ve sevgiye muhtaçtır her ne kadar durum böyle olsa da, ona inat olsun diye z ile başlayan isim verilmesi gereken insandır.