bugün

msn'le kafayı bozmuş kişilerin yaptığı eylemdir.
(bkz: film izliyorum)
(bkz: ders çalışıyorum)
(bkz: kitap okuyorum)
(bkz: dışardayım)
(bkz: çok sinirliyim sakın yazma)
(bkz: msn iletisine tuvalletteyim yazmak)
msn'ini blog olarak kullanan , çevresiyle tek iletişim aracının msn olduğu kişidir. gün içinde yaptıklarını saatlere dağıtarak yazmayı bir görev olarak bilir. genelde meşgul durumdadır yada hemen dönecek o da olmadı dışarıda. er kişi genelde saat bir suları gibi uyanır (sebep : msn'de sabahlamak ).

13:00 kahvaltıdayım _ hemen dönecek
14:00 duştayım _ dışarıda
15:00 çıkıcam şimdi yazma _ meşgul

kişimiz bi yere gidip sosyalleşmeyi başarabildiyse eve gelip tekrar msn'i açar.

20:00 yorgunum yazma _ meşgul
21:00 günün özlü sözü (kesinlikle sosyalleştiği arkadaşlarıyla birlikte en az bir saat güldüğü saçma sapan bir sözdür. kişidien kişiye değişebilir.) _ meşgul
23:00 x'le camdeyim yazma _ meşgul (kişi x kişisinden saat 19 sularında ayrılmasına rağmen hasret yoğundur cam açar , birbirlerini görürler . mazallah 2 saat 3 saat demeyin simalarını unutur bu insanlar birbirlerinin.)

22:00 tv izliyorum yazma _ dışarıda ( kesinlikle saat onda başlayan saçma bir tv filmine takılı kalmıştır arkadaş. daha sonra x 'in msninde benzer bir olayla karşılaşılır. er kişimiz filmi x'e de önermiştir.)

24:00 filmden alınan saçma sapan bir söz _ meşgul

00:00 x'le camdeyim _ meşgul

01:00 duştayım _dışarıda (yorumsuz.)
02:00 y seni çok seviyorum _ meşgul (y'nin msninde de muhtemelen er kişi seni çok seviyorum yazıyodur. herkes bilmezse olmaz bişeyler eksik kalır aman.)
05:00 uyuyorum yazma _ meşgul
06:00 erkişi çevrimdışı

durum itibariyle anlaşıldığı gibi er kişimizin bir gün içinde ne bok yediğini düzenli bir şekilde takip edebiliyoruz.
yazık. soran, onla ilgilenen arkadaşı yoktur. paylaşmaya çalışıyordur.
- Fnllere clsyrm yasmyn!

Yorum: sktr gt cls ln mnsktmnn emosu.
yapmadığı ama yapmayı ümit ettiği şeyleri yazma durumudur.
Ben hiç rastlamadım emmeli gömmeli film izliyorum şeklinde bir iletiye.
facebook' a her yaptığını yazmak olarak değişmesi gerekir.