bugün

ozzy osbourne'un mr. crowley şarkısında geçen bir söz. şöyle ki;
Mr. Charming, did you think you were pure?
Mr. Alarming, in nocturnal rapport
ölülerle konuştun mu bay kıravli? mistır kıravli'nin en büyük varisidir, hoş şu aralar mali sıkıntı içinde bulunduğundan cimi peyc kadar büyük bir koleksiyona sahip olamıyor fakat en büyük miras olan ruha ve ruh gücüne sahip yazar ayrıcana batakta yüzü hiç gülmez. kadim biraderler üyesi güzide insana sormak gerekir dünya ne yöne hangi yana gidiyor diye. saçlarına hasta olduğum, onun gibi olsun diye hafiften uzattığım bir gerçektir amma velakin kendisi saçlarını kestirip bıyık bıraktı. olsun ona her fotorafında mr alarmingciğim çok tatlı çıkmışsın yorumu yapmak boynumuzun borcudur. bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim sepet sepet yımırta tatatam hayır böyle bitirmeyeceğim sözlerimi bekle geliyor;

En sonunda, iki yüzlü bir tavırla Aldur'un yanına gitti, "Biraderim," dedi, "refakatimizden ve muhabbetimizden kendini hariç tutman münasip değil. Aklını başından alıp seni baştan çıkaran bu mücevheri terk et, aramıza dön."
uzun süredir sözlüğü boşlamış yazar kardeşim. bana şu sıralar sözlük konusunda akıl hocalığında bulunuyor. ben ise kendisine "eğer padişah bensem emrediyorum, ordunun başına geçiniz. eğer padişah siz iseniz gelip vazifenizin başında bulununuz" tarzında bir ayar çekme gayretindeyim.

(bkz: tülay geri dön)

edit ve not: nasıl unuturum lan bugün doğum günü olduğunu? nice senelere aziz muhterem din kardeşim.
kendisi hakkında yazdığım son entryde (bkz: #6412558) yazdığım şey aynen devam etmekte, kendisi hala sözlüğe dönmemekte, yazmamaktadır. lan düdük makarnası yaz bişeyler de eğleneyim.

bu arada kendisinin haberi olmasa da birkaç hafta içerisinde kendisinin istanbul'da konuğu olmayı düşünmekteyim, nick altını okumayı akıl ederse görür.