bugün

biri ülkemizin gelmiş geçmiş en iyi en marjinal müzikal altyapılarını icra etmiş ve kendilerini dünya çapında duyurabilmiş ve zamanında cem karaca, barış manço gibi üstadlarla çalışmış olağanüstü yetenekli ve bir o kadar da hayatımızın her noktasında her yaşadığımız duyguda müzikleriyle, yapmış oldukları sanatla yer edinmiş başta cahit abi olmak üzere taner abi gibi ustaları bünyesinde bulunduran muazzam bir müzik grubu diğeri de özellikle gerçek sanatçılara özlem duyduğumuz şu günlerde sanatını konuşturan ve yaptığı toplumsal müziklerle de toplumun sorunlarını anlatmaya çalışan sanatçılarımızdan biri birlikte müzik yapıyorlar çok da güzel yapıyorlar geçenlerde (bkz: ıssızlığın ortasında) adlı sivasta katledilen halkımız için yazılmış aslında eski bir eser olmasına rağmen şuanda da söylenilen parçayı dinledim gerçekten sanatsal haz da aldım o yapılan katliamı da bir kez daha hatırladım.sivasta katledilen halkıma Tanrıdan rahmet diliyorum,ruhları şad olsun.umarım yeni parçalarını da dinleyebiliriz. sanatınız daim olsun abilerim!