bugün

Mor ve Ötesi dinleyenlerinin, grubun şarkıları arasında en güzel buldukları şarkılardır. sebebi ile açıklamak gerekirse daha hoş olacak olandır.
derdini sikeyim butonu aman şey '' bir derdim var'' yani.
-benim küçük sevgilim.

http://www.youtube.com/watch?v=hdXpK_TiLbI
tek şarkıya indirgenemeyecek kadar çok olan şarkılar bütünü.
'' bir derdim var'' diyerek b for vendetta ya katıldığım şarkıdır.
hayat...
bence (bkz: uyan) adlı parçası olabilir. çok güzel ve yükselen bir intro ve Harun'un arkadan dikkatlice dinleyince duyulan çığlığı bu şarkıyı farklı kılıyor. ayrıca klibi ile bütünleşen bir hava yakalanmış. sözler ise tamamen üzerimizde oynanan kirli oyunlardan bahsediyor yani çok anlamlı. ancak şarkıda hayatın anlamsızlığından bahsediliyor.
Bir derdim var.
' daha mutlu olamam - bu aksam! '
mor ve ötesi parçalarını yeterince tanıyamadığımız bimediğimiz ortada. Herkesin bir derdi var sadece. Oysa beyazı bilir misiniz ya da son deneme ya da bisiklet?
Oyun Bozan.
uyan'dır. kalibi yeter.
bir anketim var.
serseri.
ayıp olmaz mı ve cambaz.
edit: sevda çiçeği de var içlerinde.
benim küçük sevgilim, çok manidardır..
(bkz: cambaz)
Fikrimce cambazdır.
hepsi ayrı güzeldir tabi ama bisiklet'in yeri ayrıdır.
hiçbiri.
bir derdim var, dır.
Mor ve ötesi diye bir grup var ve kimse bunu irdelemiyor, sorgulamıyor. Nasıl lan ? yarın yeşil ve berisi diye grup kursam kimse dinlemez. Bu ülkede Mersin idman Yurdu diye bir takım var kimse çıkıp bunlar ne lan diye sorgulamıyor. Neyse. idman ne lan idman ne alaka.
yirmi üç. sözlerdeki öznellik ve ucu açıklık her dinlediğimde farklı bir duygu yakalamami sağlıyor. . ikinci de ' beyaz ' sebep aynı.
benim küçük sevgilim.

garanti veriyorum gençler.
Beyaz ya da 23 olabilir. Ha bir de kış geliyor vardı.