bugün

modern hayatın çilesini çeken kralın bir günlük fantezisidir, rüyasında görse 'hadi lan' diyecek kadar modern olan coolar bile gün geliyor böyle bir şey yapıyor işte.

geçen gün 72 kişilik yatağımda 65 kızla sevişirken yakaladım kendimi. durdum, ne yapıyorum ben? dedim. her gün aynı şeyler! her gün ama her gün aynı tat! bıktım diyerekten atlayıverdim traktörüme demek isterdim ama altımda olan aston martin'im buna izin vermedi. neyse efendim çektim bir köye, girdim içeri. daha girer girmez kahvedeki amcalar alkış yağmuruna tuttu beni, oturun yahu dedim ve kendime bir köylü kızı aramaya koyuldum. çok geçmeden ultra köylü güzel bir kız bulmuştum;

+ nerden kız?
- şeyyy
+ şşt kız nerden?
- ahırdan geleyom süt sağdım bak.
+ hmm bana da sağmayı öğretir misin?
- bilmem ki?
+ çok para veririm.

deyince aldı beni ahıra, inanır mısınız? paranın kokusu tüm ahırı sarmıştı, umarsızca sevişmeye başlamıştık, samanların üstünde, tezek kokularının içinde tüm benliğimi kaybediyordum, coolluğum elden gitmeden kalkıp gittim sonra, ne bu canım? ahırda nasıl sevişiyorlar anlamıyorum! vallahi tüm köylere sevişme evi açacağım bu gidişle, yazık bu insanlara.
bu tip insanların şehirde yaşayan tipleri ahır bulamayınca götlerine maden şişesi sokup hastanelik olurlar.
(bkz: haberler)