bugün

türk kızlarını şımartan gereksiz mide bulandırıcı reklamdır. bu tip saçma sapan şeyler yüzünden türk kezoları kendilerini ilah sanıyor.
Komedi değil mi ya sizce?

Vajinası var diye kızı bildiğin pazar olarak görüyor. Yani senin vajinan benim ekmek teknem gibi. Birde reklamlar böyle sanki cennette gibi hiç bir derdi yok şekilde ifade ediyor. ilginç olanda feminik bir imaj içeriyor.
Tamam vajina önemli tamam ama adam üzerine rant kurmuş.

https://youtu.be/yqPQXaDpq_o

Reklam linkini bıraktım,

ilginç değil mi? Karınız eşiniz sevgiliniz her kimse böyle bir şey çekiyor ve TV yayınlanıyor. Pms çeken kızların çoğu ölü gibi geçmesini bekliyor ve bu ürünün faydası yok.
Gerçekten çok malız ya.
Hayatımda izlediğim açık ara en rahatsız edici reklam oldu.

insanı irite eden diğer örneklerin en irite edicisi...

Bu vesileyle, Türkiye'nin reklam sektörüyle dünyadanın lağım çukuru olmayı nasıl hakettiğine de her gün daha bir yakından şahit oluyoruz.
Her reklamı birbirinden utanç verici ya da sosyal medya tabiriyle "cringe"

Hayvan gibi acı çekiyoruz öyle anlatıldığı gibi tatlı bir yanı da yok. Topluma bunun utanç verici bir şey olmadığını, doğal bir durum olduğunu kabullendirmeye çalışıyorlar eyvallah ama öyle çok övünülecek ve tribün marşı gibi şarkı söyletecek bir durum da değil.
Reklamcılık açısından rahatsız edicidir.

Benim önüme bu reklamı getirecekler, olur veren bütün personeli kulağından tuttuğum gibi geçmişini siker dışarı atarım.

Böyle bir reklamı insan düşmanına çekmez!