bugün

türban, dar pantolon ve topuklu ayakkabı tarzında giyinen kadınlardır.

hayır madem türban takıyorsun dar pantolon ne ayak?

ismail hacıoğlu'na bırakıyoruz sözü;
http://www.youtube.com/watch?v=zXUJbfGn_z0

allah akıl fikir versin.
(bkz: sübaneke işalla yareppim işalla dinimiz amin)
görsel
Olması gereken türbanlı türüdür.

Etrafta her şey günahtır şeklinde dolaşmak yerine biraz modern olsalar bence iyi olur.

Bakımlı ve giyimine vb dikkat eden. Düşünceleri düzgün olan birisi önemlidir.

Benim eleştirdiğim tipler başını değil beynini kapatan.

Ve türban takıp geri kalan yerlerini açanlardır.
yuzu kapali gotu basi acik.
taytından fışkıran götünün yanakları tahrik eden türbanlıdır.

(bkz: bebişim bebişim bebişim)
(bkz: süslüman)
Modern den kastım yazılanlar gibi değildi. O tarz kişiler de var da modernlik olarak düşünce tarzı vb her şeyi ile modern bir insan kastetmiştim.
mesela holifeste gitmişler fotoğraf atıyorlar. kızım o festivale giden kafir olur senin ne işin var. yanında kıyafeti bile seçilmeyen kızlar bira içiyor erkekler birer birer tuttuğunu tuvalete götürüyor senin orda ne işin var ne? verecen kızılcık sopasını.
Artık hayattadırlar. Kimse burada laga luga yapmasın. Dindar insanlar da başını kapatıp okuluna işine gidebilir. Bu süre zarfında da gayet güzel giyinebilir. Bu AKP sayesinde olmuştur. Akpnin en sağlam ekmek yediği yerlerin başındadır. Suç da muhalefetindir. Sen işi gücü bırakıp zamanında milletin başörtüsüyle oynarsan yarın biri gelir ben kaldırdım der oyları da toplar desteği de alır. Sonra da çarşaf açılımı yaparsın ama o tren çoktaaan kaçmıştır.
Üstü bilinmez ama, genelde altı keranedir.
görsel
görsel
türban gericiliğin sembolü olduğu için asla yan yana gelmeyecek kelimedir bu. bak birinin kapalı veya açık giyinmesi farklı bir şeydir. türban simge olduğu için bir gericiliktir yoksa bir yeri örttüğü için değil. olaya kılık kıyafet üzerinden sığ bakmamak lazım.
Kot pantolonlu türbanlı görmeyi bekliyordum bu hoş olmuş.
Başkasınin fotosunu niye buraya atiyosun yaptigin gevşekliktir.
görsel
sekülerlerin yaptığını ben de başörtüsüyle yapabilirim mantığındaki türbanlıdır.

en çok yine kendi cenahından tepki görür.
parkta sürtünerek sevişme kombini.
Yaz kış farketmez bardak altlığı genişliğindeki güneş gözlüğü ayrılmaz bir parçasıdır.
altında x5 i, elinde iphone8 i, önünde white chocolate mocha sı, gucci türbanı ile "yokluk ve mağdur edebiyatı" yapan tiptir.
garip bağlama biçimleri yüzünden bazılarının kafası şuna benzer:

görsel
Bundan yüz yıl sonra görüntüleri daha da değişecektir.
Daha cüretkar, daha histerik olacaklardır.
Şimdi mini etek muhabbeti bitti baş örtüsüne mi geldi sıra? Artık şu insanları rahat bıraksanız da rahat rahat yaşasak şu amk dünyasında.
modern dediğin taksitle cep telefonu almış.
gelsin chp yine yasaklasın türbanı görelim kim müşlüman kim süslüman.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar