bugün

Son birkaç gündür sözlükte isyan etme girişiminde bulunan ve itham edici yazılar yazan yazarlar için sözlük yetkililerinin haklı ya da haksızlık konusunda açıklama yapma gereği duymamaları dolayısıyla kafamın bir hayli karışık olduğunu söylersem yalan söylemiş olmam!

Beklentim; halen daha itham olduğunu düşündüğüm konulara moderatör ya da sözlük sahibinin bir açıklama getirmesidir. En basitinden, kişilerin özel olarak kullandığı mesajların güvenirliliği ne noktadadır?

Diğer taraftan; Nasıl bir ülke olup çıktıysak artık, kişiye özel olan her şeyin bir şekilde içine sıçılması midemi bulandırır hale geldi. Devlet telefonunu dinler! internette mesajların okunur vs!

Önemli not : iş bu entry; provokasyon amacı ile girilmemiştir. Olayların gelişim safhasından sonucuna varana kadar son derece ağır ithamların yazıldığı yazıların doğruluk noktasındaki durumu ile ilgili merakın giderilebilmesi ile ilgilidir. Konunun kişisel olaylara alet edilmemesi rica olunur.
(bkz: yiterrr ya yiter)
iş bu entry; provokasyon amacı ile girilmemiştir. Olayların gelişim safhasından sonucuna varana kadar son derece ağır ithamların yazıldığı yazıların doğruluk noktasındaki durumu ile ilgili merakın giderilebilmesi ile ilgilidir. Konunun kişisel olaylara alet edilmemesi rica olunur.
(bkz: söz gümüşse sükût altındır)
cevabı beklenen soru.
Neyin kafasını yaşıyorsunuz diye merak edilmiştir.
Bu nedir ya son 2 haftadır sözlüğü ergenler bastı agzına sıçtılar insan ne yazmak istiyor artık ne de okumak bunlar hoş şeyler mi yahu.
Biraz eleme yapılmalı artık.
göbeğini kaşıyarak durmadan entry silen moderatörlere edilen bir sitemdir.
Ossura ossura takılıp kafasına göre çaylak yapıp entry silmelerini neye borçluyuz acaba diye merak etmekteyiz.
yazarların içine dert olan sorunsaldır. neyin kafasını yaşasalar iyi. ney insanı kendinden alan güzide enstrümanlardandır. moderatörlerin yaşadığı zurnanın kafasıdır. hemi de zırt dediği yerden.
yazar olmadan önce sık sık takip ettiğim ve hem aşırı ciddiyetten kaçındığı hem de inci sözlük kadar kaba ve teşhirci olmadığı için entrylerini beğenerek okuduğum sözlüğün son zamanlarda ergenlerin sosyal paylaşım sitelerine dönüştüğünü görmek beni üzüyor ve sinirlendiriyor. moderatörlerin trollere ve ergenlere nasıl olup da sessiz kaldığına şaşıyorum. derhal bu konuda bir çalışma başlatılmalıdır.
Anlaşılmayandır. Melisi arıyorum anlamıyor musunuz neden susuyorsunuz...