bugün

(bkz: vildan albayrak)

seni tek geçerim bu alemde.
"Miss Turkey Org. 1980 yılından beri "Miss World", "Miss Universe", "Miss Earth" ve "Miss International" yarışmalarının Türkiye lisans sahibidir. "Miss Turkey" yarışması dereceye giren dört güzelini, ülkesini temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara göndermektedir.

Miss Turkey Organisation, Türk insanının özelliklerini ve imajını dünyaya en güzel şekilde anlatmak amacını taşır.

Biz günümüz kadınının hayata dair hedefleri olan, kendini yenileyen, modern, akıllı ve güzel kadınlar olduğuna inanıyoruz. Miss Turkey tecrübesini yaşayan kızlarımız, bu karakteristik özellikleri, günlük hayatlarına taşımışlardır.

Dünya Güzeli seçilerek tarihe bir not düşenlerden bizimle paylaştığı tecrübeyi, başka profesyonel kariyerlere taşıyanlara kadar tüm "Miss Turkey" finalistleri günümüz Türk kadınının en değerli örneklerindendir."
o dişleri ağzının dışındaki kızı seçenler, bırakta görmesinler senin güzelliğini. (bkz: vildan albayrak)
http://t24.com.tr/haber/t...kipirdamadan-durdu/231113
Kimsenin sikinde değildir.
ekin gungor veya merve ucer'den birinin birinci olacagini dusundugum yarismadir. ayrica 17 numarayi bir yerden fena halde gozum isiriyor.
çoğu sıradandır. sokakta görsem dönüp bakmam. ama sıralı 13,14,15,16,17'yi fena bulmamıştım. 14'ün seçilememesine çok şaşırdım. duru bir esmer güzeliydi halbuki. bu işte de katakulli var gibime geliyor. eğer gidip 9 numara emel'i birinci yaparlarsa kesinlikle işin içinde acun'un veya kodamanların parmağı olduğunu düşüneceğim.
Pınar Karadaş ' ın birinci olacağı güzellik yarışması . http://elidormissturkey.s...tr/Content/final/17_b.jpg
havar gomşular aşık oldum !!!
edit (23:52) : ne eksi yedin be lazborghini
izlenmeyendir.
(bkz: 31 mayıs uludağ sözlük taksim gezi parkı direnişi)
ruveyda öksüz adlı yarışmacının hem yüz güzelliği hem de ciddi duruşuyla diğer adaylara göre daha çekici gözüktüğü yarışma.
eğer güzelden biraz anlıyorsam şuraya yazıyorum ki ilk beş şöyle olacaktır:

1) Cansu Vatansever (banko)
2) Merve Üçer
3) Ruveyda Öksüz
4) Sinem Kösem
5) Vildan Albayrak
tabii ki bunlar aralarında değişebilir ama kalçaları görürsem kesin bir sıralama yapabilirün.
sözlük erkelerinin* güzelden hiç anlamadıklarını gösteren yarışma. hiç güzel kız yok olm aralarında.
birincinin eline muhtemelen sihirli bir değnek verilmeyecek, daha da acısı yüzüne biber gazı sıkılacak yarışmadır.
19 saat sonra baslayacak yarisma, muhtemelen 21 saat sonra Vildan albayrak turkiye guzeli olacaktir.
geçen cumartesi 3+1 adlı programa konuk olarak katıldılar. ve hepsini tek tek inceleme fırsatı buldum. öyle çok abartılacak bir güzellikleri yok, bazıları normalin de altında.

ama merve üçer'i bunların dışında tutuyorum. gerçekten çok güzel bir kız. vücudu da güzelse kazanacağını düşünüyorum.

görsel

cuma günü yayınlanayacak olan yarışma.
1-emine özdemir
memeleri küçük gibi. ayrıca kadın olmasına rağmen vücudu pek kıvrımlı değil. yüzü de eh işte.

2-ruveyda öksüz
hoş gözüküyor. en azından candan bir görünüşü var.

3-sinem kösem
sıkıntı var. yüzü erkeksi. şansı az

4-cansu vatansever
bacakları hoşmuş. fena değil.

5-ahu ağırbaş
26 yaşındaymış ama çok küçük gösteriyor. sevimlimsi.

6-berrin keklikler
tipik türk kızı. şansı olabilir. belki.

7-meltem keklik
no comment!

8-merve üçer
kezban havası var. erkek arkadaşı olduysa çok çektirmiş gibi geliyor bana.

9-emel erdemanar
bu da erkeksi.

10-ekin güngör
izmirli güzellerden. demek isterdim ama maalesef. bu da kezban görünümlü.

11-ebru akyıldız
hoş bir kızceğiz.

12-cansu önder
mehhhhh.

13-oya unustası
eh işte. hiç yoktan iyidir.

14-vildan albayrak
hoş.

15-ezgi avcı
dereceye girerse üzülürüm.

16-elif ölker
hoş.

17-pınar karadaş
ilginç bir suratı var.

18-melis uzyıldırım
olmaz.

19-leyla köse
dereceye girse üzüleceğim ikinci kızceğiz.

20-burcu çay
koca gözleri var. olmaz.
En Kezban Sinem Kösem ile Burcu Çay gibi duruyor. (3-20)

Ezgi Avcı'nın maşallahı var. (15)
7 ve 17 numaralı kızların güzel olmaktan çok öte, şekilsiz yada ne bileyim aşırı kemikli olduğu yarışma.
inanamıyorum.

http://elidormissturkey.s....tr/finalistlerle-tanisin
yine katılan kızların yarısından güzel olacağım, diğer yarısının ise benden yakışıklı olacağı bir güzellik yarışmasıdır.

sakalı kessem ilk beşteyim.
eski güzellerden kalmadi boyu uzun olup ince olan herkes katılıyor. nerde eski güzellerimiz.
görsel
görsel
13 numaralı oya unustası ve 15 numaralı ezgi avcı'nın kazanacağı yarışmadır. ayrıca oya unustasını yakındanda görmüştüm yakındanda gerçekten güzel kız, izmir çetesi dizisindede oynamıştı settede görmüştüm kendisini oyunculuğuda baya iyidi. izmir çetesini izleyenler hatırlarlar.
14 numaralı vildan albayrak'ın kazanacağı yarışmadır.
Ne ise yaradigi belirsiz anca birkac abazaya malzeme cikaran yarisma. Boyle sacmaliklarla insanlari uyutup daha onemli seylerden mahrum birakiyorlar.