bugün

http://www.milliyet.com.t...te=06.10.2009&b=Minik taraftarin feryadi...

milliyet gazetesi internet sitesinde izlediğim bir videonun başlığı olmuş cümle. fazla tanımlamaya gerek yok. sözlükte herkes nasıl fenerli olduğumu bilir. fenerliliğin doğası gereği galatasaray'a veremeyeceğim ayar yok diye de bilirdim.

ancak arkadaş şu videoyu izledim, lanet olsun dedim. ne olursa olsun hiçbir şey şu yavrunun ümitsizliğinden, gözyaşlarından, bozulan psikolojisinden önemli değil sanırım.

çocukları fanatizmle yetiştirmemeli. bırakın çocuklar kendi destekleyecekleri kulübü kendileri seçsinler.
küçük bir çocuğun görece komik gelen videosu.

asıl kahkalarla gülünmesi gereken galatasaray'a ayar verdiğini düşünen, kanı çok hızlı akan fenerbahçeli arkadaşlardır.
çocuklara fairplayin ne demek olduğu küçükken anlatılmalı.. küçücük çocuk hırsından ağlayabiliyor, bunun bir spor olduğunu, yenmek gibi yenilmenin de normal olabileceğini küçükken aşılamamız gerekiyor.
(bkz: ağaç yaşken eğilir)
bu yaşta ki çocukların bu kadar hırslı bu kadar boş şeyler için bu halde olması üzüyor beni..bu çocuğun sabah kuşağı çizgifilmleri izleyip gülmesi bişeyler öğrenmesi gerekirken çocuk bu yaşta hırslı olmayı saatlerce küfür edilen tribünleri izlemesi..futbolcuların kavgalarını ve o sabrinin suratını görmesi çok amiyane bi durumdur...aile ye yazıktır.çünkü çocuğu engellenemezse tribün çocugu olması içten bile değildir.