bugün

-bağırıp tokat atmak
-ters ters arkasına bakmak
-tekme atmak
-bi an önce dolmuştan inmek
-duruma aldırış etmeden kendini bırakmak

kızın tepki gösterme biçimine ve isterik olup olmama durumuna bağlı olarak yukarıdaki seçeneklerden biri uygulanır.
yada en müsait yerde inilir... karşılıklı devam edilir.
hikayem.com/minibus

paylaşımlarınızı bekliyoruz.
adamın şeyine topuk atmakta yapılabilecekler listesindedir. * *
i.e.t.t. tavsiyesine uymak.
minibüste ortalığı ayağa kaldırıp şoföre en yakın karakola gitmesini söylemek.* *
neremi neremi diye bi ritim tutturmak.

DAHA FAZLA TAHRiK ETMEK.

YOK YOK EN iYiSi

ANKET DOLDURTMAK.
-beyfendi ne deydiriyosunuz arkadan?
+bayan ne deydireceğim maaş aldımda yeni cebimde o değiyodur.
-keçiörenden ulusa gelene kadar maaşına zammı geldi e.şoleşşek.
şeklinde geçebilecek olaydır.
dolmuştan inilmelidir ama adam da arkanızdan indiyse hemen polis gibi bir görevli bulunmalıdır. bu sülük abazaların sağı solu belli olmaz ne de olsa.
bir sigara yakabilir mesela!

olmaz arkadaşım! tacizdi, forttu, sürttürmeceydi bunlar olacak işler değil. mesajımı da verdim ohhşşş!
babanne tavsiyesi, ele çuvaldız alıp her yakınlaşmaya çalıştığında batırmaktır.
sessiz kalınmamalı, korkulmamalı, rezil edilmeli, hemen inip kaçması sağlanmalıdır.
otobüste genç nüfus fazlaysa:
bağırılmalıdır. kaybedecek bişeyi olmayan, enerjisi tavan yapmış, kanı deli olan ve tabi bir kıza yardım etmenin karşılığında iyi prim yapacağını bilen yurdum delikanlısı, otobüs içinde tacizciyi linç edip, en yakın durakta tacizcinin vücudu paketlenmiş halde fırlatılır.

otobüste orta yaş ve üzeri fazlaysa:
en yakın durakta inmekte fayda vardır. zira otobüste bulunan vatandaşların kaybedecek çok şeyi vardır. aksiyona girmek istemezler. tacizciyi kınarlar ama tacizcinin fazla sallayacağını sanmıyorum.
soforden izin istenir ve vites kolu yerinden sökülür. akabinde tacizcinin gotune gotune sokulur.
çantada bu ihtimal için önceden hazırlanmış olan dana kadar çengelli iğne adamın müsait bir yerine itinayla batırılır.
şemsiyenin ucundaki demirle tacizci kişi makatından penetre edilir... "aman abla canım abla" çığlıkları dinlenir...
o vitesin boyunu görüyor musun demek.
çantada her zaman hazır bulundurulan takma sakal ve bıyığı takıp, arkadaki sapığa ters ters bakmak.

taciz edilen bir erkekse bir şey yapmasına gerek yoktur zaten.*
o anın zevkini çıkarmaktır.
(bkz: agd)