tek hayalim.

evet, burada da yeniyim. ve kadın erkek farketmez çılgınlar gibi öhöm. neyse.
bence sen crafter minibüsü sik iş tatlıya bağlansın.
Konya il jandarmadan askerlik yaptım. Köyde kızını kaçırmaya çalışan iki kişiden birini yakalayan amca, yakaladığı herifin götüne soda şişesi sokmuş, şişenin içeride kırılması sonucu da kaçırma teşebbüsünde bulunan zanlı ölmüştü.

Amca bir soda şişesi yüzünden haklıyken haksız konuma düşmüştü. Konuyla ilgili söyleyeceklerim sadece bu kadar. Şişeler önemli.
başlığın tam hali, "bir minibüs dolusu kadın erkek farketmez uludağ sözlük yazarı ile sevişmek" şeklindedir kadın/erkek partnerlerim.

eğlenceli olduğu kadar da ilginç bir eylem. biliyorsunuz hosteslere karşı zaafım var, en son dün sabah bir minibüs dolusu hostesi kaçırıp sevişmeye karar verip az evvel de bu durumu siz değerli ulu sözlük yazarlarına açmıştım.

(bkz: bir minibüs dolusu hostes ile sevişmek)

lakin kıymetli bir kardeşimiz bu durum sonrası ceza evine girebileceğimi akabinde ise g*tüme kırık şişe sokulabileceğini belirtti. bu senaryo karşısında ise kanım dondu. zira, kırık şişe gerçekten barbarca bir yöntem.

kırık olmasa yine bir derece, ama kırık şişe ciddi anlamda sorun yaratabilir. işte bu yüzden bende fikrimi değiştirip bir crafter içinde sizlerle sevişmeye karar verdim.

kim bu çılgın fikri beğenip benimle sevişecek merak ediyorum. haydi mesaj kutusu çöksün, yeşillendirin. evet.