bugün

güzel göründüğü için.
uygar bütün ülkelerde insanlar mini etek, mini şortla rahat rahat geziyor.
kimsenin de dikkatini çekmiyor. çünkü zaten cogunluk öyle. bu yüzden amaç dikkat çekmek, kuyruk sallamak vs. yorumlarına ancak gülüp gecilir. erkek heykeline bile tecavüz edilen manyak orta doğu toplumlarındaysa estetik ve güzellik ihtiyacını anlatamazsın.
çünkü mini eteğe laf eden sapık zaten adam olsa heykelden damacanaya cocuktan köpeğe kadar önüne çıkan her şeye ve her canlıya tecavüz etmez.
kuyruk sallamaktır.

sonunu herkes biliyor zaten.
abazanlıktan başka birşey değildir. pastanede ki pastalar ortada kimse saldırıp çalmaz ama o pastalar, bir kadın gibi erkeği çıldırtacak seviyeye ulaşamazlar.
çoğu bayan'a sorduğumuzda 'ben kendimi iyi hissetmek için giyiniyorum yaa' gibi bi cevap alırken onlara kendini iyi hissettiren şeyin keko keko bakışların onlarda yarattığı ego tatmini / ego doyumu olduğunu anlatamadığımızdır.
belirsiz amaçtır. hele bir yazsalar da erkekler de aydınlansa.

(bkz: avrat yazarların uğramadığı başlıklar)
beni evire çevire sikin mesajı vermektir.
dekolte ile çıplaklık arasında çok ince bir sınır vardır. Bu sınırı tutturamayan kadın hafif, iyi belirleyen kadın tarz sahibi, şık olarak görülür.

mini etek de şık olmak için giyiyoruz fakat hesabı tutturamayanlar malesef amaç sorgulatıp, hafif görünüyor.
Seni bastan cikarmak degil, once bunu anlayalim sonra konusalim.

Ya da bi dakka lan biz niye konusuyoruz? Bize ne?
Cani istemis giymis sana ne?
Giymisse giymis bana ne?
Boyle bi siir vardi sanirim...
Onu bastan soylesene...
erkeklerin zekaya değil memeye değer verdiklerini düşündükleri içindir. bu konuda taviz verdikleri için de gerizekalidirlar.

edit: genellemedir. orasını burasını aşırı açan kadınin beyinsizliğini örtme çabası olması kuvvetle muhtemeldir.
sapkın ve libidosu yüksek seks objelerinin tahrik etme amacıdır.
kendini öyle iyi ve şık hissediyodur,dikkat çekmek de istiyo olabilir,ama önce bi kendisine bakması lazım kişinin dikkatini çekmek istediği insan sen misin diye.ki beyler kızlar erkekler için değil diğer kızlar için giyinir çoğunlukla,otu boku da üstünüze alınmayın

not: bayan değilim objektifim
şık giyinmek olabilir. evet şık olmak için açık giyinmeğe gerek yoktur ama bazı kadınlar dekolteyi kullanmak isterler ve öyle giyinirler kendilerini öyle iyi hissederler. bir erkek olarak kadınları anlamanın da imkansız olduğunu söylemem lazım. bakarsan da abaza olmazsın güzel kadına bakan bir erkek olursun. niyetin ne onu bilemem.
Dikkat çekmek.
çocuk terlemesin diyedir.
ilgi çekmektir. ilgiyi çektiklerinde ise siz abazan olursunuz.

kimisi apaçık tahrik diyebilir. herkesinki kendine.

şükela butonunda gördüğüm bir yazı "pastalarda pastane tezgahlarında sergileniyor çalıp yiyoyor musun e öyleyse kadın açılıyorsa sizin için değil ve ona taciz edemezsiniz." *