bugün

tacizi haketmiş kızdır. milleti tahrik et sonra vay efendim ben götümü gösterirken taciz edildim diye dert yan.

neyse bir gün istiklalde gidiyoruz ileride bi kız koşarak geliyor topuğunun biri de falan kırılmış koşamıyorda. bir yere yetişme çabasında galiba, manken midir model midir nedir belirsizdi. iş görüşmesi varmış sonradan öğrendik amk işe girip te napıcan yani patronu azdır dur. velhasıl kız tarlabaşına doğru inerken aradan bi adam tenha görünce ortalığı eteğin aradan tutup resmen kaldırdı karıyı. kadın şok tabi ağğğğyyy imdaat falan diye bağırması bir oldu, baktım haksızlık adaletsizlik var hemen koştuk ekipten arkadaşlarla. dedim karşim böyle giyip bu adamı azdırmaya hakkın yok. haketmişsin. herkes tabi benim tarafımda kızı azarladık bidaha giyme böyle diyip bi avuç ta biz aldık sonra gittik.

yani uzun lafın kısası hakediyor. burdan işte kendi anası karısı şöyle böyle diyen tiplere belirtme. karım kızım minilerle gezmez kapak ola.
verildi konu kilit.

imza yok parmak bassam !!

(bkz: bi bitmediniz amk)
(bkz: bir Şakirin rüyası) içerisinde bir Şakirtin rüyasını barındıran sakirtlerin açtığı yüzlerce gereksiz başlıktan sadece bitanesi.
ben işim gereği bikinili vs kadınlar arasında çalışıyorum ve hiç birini taciz etmedim ihtiyaç da duymadım. abaza her yerde abazadır onun için minili ve kapalı fark etmez sapık illaki sapıklığını yapar.. tıpkı resimde görüldüğü gibi.

http://4.bp.blogspot.com/...zxKMKI_7o/s1600/taciz.jpg
normal bir ülkede totolojidir. ancak ülkemizde giyeceğin yere göre değişse de realitedir maalesef.
avrupanın göbeğinde kadınlar minide giyer bikiniyle evlerinin önünde güneşlenir taciz falan olmuyorlar dönüp bakan bile yoktur bu türkiye ye mi özgüdür biz taciz ülkesiyiz bir bahane bulur ederiz bi adam olun .
bazı ilginç insanların taciz için kendine ürettiği saçma bahanelerden biri daha. arkadaşım sen de o zaman pantolon giyme, kadınları tahrik ediyor. uzun etek giy istiyorum ben, onu ne yapalım. yani ben de diyorum ki içimden biri bu adamı öldürsün çünkü ben bu adamı taciz edemicem, gücüm yetmez. sonra sesimi duyan bir yığın uzun etekli delikanlı gelip seni öldürsün. biz de huzura ermiş olalım.