bugün

son çare olarak soyunmayı deneyecek kadındır. çirkinlikte çığır açmıştır. keşke soyunmasa estetik algım zedeleniyor. evet.
bacakları çirkin olan kadındır.
bazı operasyonlar geçirmesinin şart olduğu ivedi bi biçimde kendisine münasip bi lisanla bildirilmesi gereken kadındır. üzüldüm bak şimdi gece gece. karnım da acıktı. zaten her şey üst üste gelir amınakoyim. evet.
doğuştan cazibe eksikliği olan kadındır.
lilith hanım gibi kilo sorunları olabilir. zoru başarmıştır ayrıca.
Çok kilolu yada çok zayıf olan hatundur.
bacakları ya roberto carlos gibidir,
yada çubuk kraker gibidir.
Güzel değildir. (görecesiz)
Bunun fazla kilolar ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bence seksi kadınlar var daha az seksi olanlar var. Hiç seksi olmayan kadın da var diyemem çünkü erkekler çıplaklık ile tahrik olduğu için ne acıklı ki yeterinde çıplak olan her kadın belli bir ölçüde de olsa seksi olabilir diyebiliriz.

Bu açıdan bakarsak mini etek giyen her kadın için otomatik olarak seksidir denilebilir ama ben bu görüşe katılmıyorum. Bence insanın çevresine verdiği bir hava var. Bu hava onu seksi yapıyor. Eliyle eteğini kapatan ya da garip garip hareketler içinde kadınlar seksi olmuyorlar çünkü o hava olmuyor.
okulda bazı hocalar olur ya kısa boylu, o eteği giyince buğday renk bacakları görünür böyle kalın kalın. sütun da değil tahta gibi aq. ha işte bu olaya en iyi örnek bunlar.
Kürdan bacaklıdır.