bugün

Aynn

görsel
Normal bakımlı bir kadın işte kimine göre çekicidir kimine göre değil, ama gözöllk sorolomısondo ölk 7 mölyönö görömöz diyen tiplerin beyni basıl çalışıyor malesef henüz çözemedim.
Benim için ortalamanın üstündedir ve oyunculuğu da iyidir.
Ayılıp bayılanlar gelsin lütfen.
Çok bir fark yok ama. Alttarafı göz altı torbalarını aldırıp, çenesini sivriltip, badem göz ameliyatı oldu.
Ha bi de kaşlar kontürlü, dudak ve surat botokslu. Kullandığı kozmetik ürünlerinden bahsetmiyorum bile. Bizim gibi bb krem ve maskara sürüp evden çıkmıyordur tabii. *

Çok fazla bi işlem yok yani evet aşırı doğal kadın yaaa. Ölüp bitmeye devam edebilirsiniz.
görsel
Edit: annesi yaşındaki kadına ilgi duyan veletler tepkili...
çok iyi bir ekran yüzüdür.zengin - fakir konusu işlenen , havuzlu popüler dizilerde anne rolüne çok yakışıyor.

görsel
behzat ç.'den sonra zannımca epey kilo vermiş. beslenir ki bu.
bir oyuncu.

arkadaşlar gerilimin kokusunu aldım ve beni buraya kadar getirdi.

sabahın dokuz buçuğunda, bir oyuncu üzerinden birbirinizle çatışmanız gerçekten sizlere yakışmıyor.

güzeldir, çirkindir herkesin görüşü var. normaldir bu. ama yok buna güzel diyeni hoplatırım, yok buna kim çirkin derse onu duvardan duvara vururum lisanı, hoş bir lisan değil. geriliyorum ya, gözlerim doluyor. lütfen.

not: 62 yaşında olmasam, performans sorunları yaşamasam alıp kutuplara götürürüm sabahlar olmaz beğenmeyene de saygım sonsuz pek kıymetli arkadaşlarım.
acilen bol bol çocuk yapmalı ve genlerini, güzelliğini gelecek nesillere aktarmalıdır. bu güzelliği insanlıktan mahrum bırakmasın.
Bilmiyorum ama kadın inanılmaz çekici ve seksi geliyor bana.
(bkz: overrated)

instagramda bi süre takip ettim dudak büzmeli hep aynı ergen pozları sıktı, takipten çıktım.
Bu kadın 40 yaşında ve en az 6 saatlik plastik cerrahi ürünü.
görsel
biraz göz altı ışık dolgu, burunda küçük bir estetik, kaşlara kıl tekniği ve yıllar yorduğu için azıcık botoks dışında ne yapılmış ki???
makyaj stilini değiştirmiş sadece.
Şimdiki hali güzeldir.
Ama bir düşünün şu kadar operasyondan sonra bizim ulunun tipsiz erkeklerini gül gibi kızlar yaparsınız. Puhahsbjddn
görsel
Yiğidi öldür hakkını yime estetikli hali güzeldir.
Estetik güzeli de olsa çok güzel evet. Ama şu verdiği pozlar.. memem var götüm var evet bir de şu açıdan götümü görelim.. olmuyor. böyle çok ucuz.. zaten güzelsin ablacım gerek yoktu..bunu yapan tek kişi de değil.
Allah var güzel karı he. He yav.
en sevmediğim estetiklerden bir tanesi.