bugün

(bkz: kız nedir)
(bkz: yavşamak)
değildir. paylaştığı fotolarda kendini şekilden şekle sokarak güzel gözükme çabasına giriyo fakat shopsuz ve kafayı yamultmadan bi foto çekse korkarsınız. bu kız psikolojikmen ilgiye muhtaç lütfen başlık açınca entry girin evet haklısın falan yazın. yazık la kimin torunuysa.
zaten topu topu sözlükte 10 kız var.
En güzel Harun abisidir Adam oturduğu yerden avladığı sazanlara götüyle gülüyor.
Vermez .
güzel olabilir ama hiç seksi veya kadınsı değil.

tam bayramda el öptürmelik evin küçük çocuğu , 50 yaşınada gelse bakkala gönderilebilir..*
http://m.uludagsozluk.com/e/29451983/
Kendini ifşa eden başka kadın yazar olmadığındandır. Farenin dünyası girdiği delik kadardır.
Güldüren tespittir.
Allah için güzel kızdır. Kendini niye buralarda harcıyor bilemedik. Miss Turkey falan yazilsin tescilletsin bence.
Benim tipim değil güzel bulmuyorum. Bulanlara saygı duyuyorum.
En güzel kızı sanmışlar.
ömrü billah bacımsın neyseki mutluyum.
Fotoğrafa bak. Palyaço gibi.
doğruluğu yüzde yüz olan önermedir. evet.
Maşaallah güzel bir yazarımızdır. Sözlükte fotoğraf koymayan kızlar dışındakiler arasında hem fizik hem de yüz güzelliği olarak en iyisidir. Kulakları çınlasın.
herkesin bildiği açık net gerçektir. evet.
zevksizlerin deyimidir.
(bkz: Hayırlı yalamalar)
Şarjörü boşaltana kadar doğruluğu olan tespit.
Göt gösterince güzel mi olunuyor yüzü de vücududa güzeldir ama bu olgu götünden dolayı oluşmuştur.
(img:#924491)
Kimse tarafindan yadsinamaz. Bu asalet bi angelina jolie'de vardi bi de baci da var..
3. ve 4. nesli tanımamış yeni yazarlar için doğru olabilecek önerme. yoksa milyonlarin bacisindan çok daha güzel yazarlar yazdı bu sözlükte.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar