bugün

olası durumum milliyetçiliğimle gurur duyuyorum sevdiğim kadın da kürt ama ırkçı değilim sevdiğim kadının kürt olması bana sorun çıkarmaz.
hayat kadını ile evlenmiş bir babaya sahip olan kişi veya kişilerin hakkında ileri-geri konuştuğu gerçektir.
Ulan isteyen istedlği ile evlenir. Alan razı, satan razı olduktan sonra kalanlara bok yemek düşer.
nur topu gibi liberal çocukların dünyaya gelmesine vesile olacaktır.
hani türkiye cumhuriyeti devleti sınırları içinde yaşayan ve türkiye devletine vatandaşlık bağıyla bağlı olan her birey türk'tü? bu durumma milliyetçi kardeşimiz kiminle evlenmiş oldu, ey anayasa kitapçığından millet tanımı yapan ve oldukça milliyetçi olan dangozlar!!!
Türkiye' nin pek çok yerinde binlerce Türk-Kürt ün birbirleriyle evlendiğini göz önünde bulundurursak şaşırtıcı olmayan durum.
(bkz: şu andan itibaren ocak dışındasın)
doğrudur, aşktır bunun adı efendim. ne zaman nerede nasıl karşınıza çıkacağı belli olmaz. bundan dolayı hayatı akışına bırakmak lazım belli mi olur hayat bu.
21. yüzyılda hala böyle tartışmalar var mı diye düşündüren, düşündürürken üzen başlık.
saf kan türk, kürt kaldı mı acaba diye sorulası başlık.
iki tarafta insan gibiyse dil din ırk ayrımı yapmıyorsa, birbirlerini seviyorlarsa neden olmasın ?
temelinde aşk olan evliliktir. en güzeli.
ocaktan kovulma ihtimalini göze alan gençtir. allah mutluluk versin tabii.
Beline kuvvet denilecek erkektir. Doya doya becer. Mutluluklar dileriz.
türkiyede bu mümkün mü değil çok nadiren de olsa evlennler var ama bir kürtün türkle alevl sünni ile bir olduğu zaman bile kıyamet kopar.
milliyetÇi türk genÇleri genellikle dindar-muhafazakar- olduğu iÇin pek sorun oluşturmayacak bir durumdur. Dindar insanlarda faşizm hastalığı genellikle olmaz. Faşizm , dindarlıkla hiÇ alakası olmayan muhitlerde daha yaygındır. ulusalcı camia gibi...
yok oyle bi dunya. irkci fasist adama gercek kurtler birakin kizi, yagmurlu gunde su vermezler.