bugün

ilerleyen zamanlarda dünürler arası diyaloğun molotof/silah çatışmasına dönüşme ihtimali vardır.
Yavaşça milliyetçilikten çıkacak türktür. (bkz: Tükürdüğünü yalamak)
gerçekleşmesi mümkün olmayan evliliktir. aşık olamaz mı? dediğinizi duyar gibi oluyorum. gerçek milliyetci herhangi bir kişiyi vatanından çok sevemez.
kavramları karşılaştıran yaşam kadını çocuklarının hala var olduğu gerçeğini düşününce beni hiç şaşırtmayan başlık.
(bkz: milliyetçi)
(bkz: ırkçı)
(bkz: bsg çay koy)
unicorn gibi bir sey.
nur topu gibi liberal çocukların dünyaya gelmesine vesile olacaktır.
Ülkücü olması muhtemel gençtir.
böyle birini tanıyorum evlendiler filan ama kızın ailesi mardinli ve hiç yaygara filan koparmamışlar tahminimce akpli kürtlerden kız tarafı.
hemen bi dizisini yapsinlar bunun. zaten toplumsal desarj konusu olduk amk. alman gelinler, ingiliz gelinler bitti simdi bu kaldi. yakinda gastelerde hakkarili fato marmariste kalkan yedi gibi duzeyli haberlerde cikar gastelerde. allahim sen bu halki selamete erdir, acaba diyom ermenilerin bedduasimi tutuyor nedir.
gerdekte ama koyulup intikam alınır.
Asimile politikasi olarak dogru bi yöntemdir.
her kürt vatan haini değildir yargılamayınız dedirten olay.
milliyetçi türk genci olsa kürt kızıyla evlenmez-dir.
21. yüzyılda hala böyle tartışmalar var mı diye düşündüren, düşündürürken üzen başlık.
saf kan türk, kürt kaldı mı acaba diye sorulası başlık.
Olmayacak şeydir . Kürtten kapıya köpek yapmazken can yoldaşı yapılmaz.
Edit: yağız milliyetçi Türk delikanlısına vermek isteyen çok kürt kızı varmış hiddetle eksilendigine göre
doğrudur, aşktır bunun adı efendim. ne zaman nerede nasıl karşınıza çıkacağı belli olmaz. bundan dolayı hayatı akışına bırakmak lazım belli mi olur hayat bu.
türk erkeğinden 'uzun yol' arkadaşı yapmayı başarmış hatundur. ömür boyu sabır ve dayanma gücü diliyorum kendisine.
bir tanesini tanıyorum bunlardan, gidişatı iyi değil.
Milliyetcilik kavramini kicindan anlamis yazar basligidir. Milliyetcilik ulkesi ve milletini sevmek ve refah seviyesini yukseltmeye calismaktir. Irkcilik insanlari irklarina gore yargilamak ve ayrimcilik yapmaktir. (bkz: irkci turk gencinin kurt kiziyla evliligi).
(bkz: şu andan itibaren ocak dışındasın)
hayat kadını ile evlenmiş bir babaya sahip olan kişi veya kişilerin hakkında ileri-geri konuştuğu gerçektir.
Ulan isteyen istedlği ile evlenir. Alan razı, satan razı olduktan sonra kalanlara bok yemek düşer.
olası durumum milliyetçiliğimle gurur duyuyorum sevdiğim kadın da kürt ama ırkçı değilim sevdiğim kadının kürt olması bana sorun çıkarmaz.
Beline kuvvet denilecek erkektir. Doya doya becer. Mutluluklar dileriz.
temelinde aşk olan evliliktir. en güzeli.
türkiyede bu mümkün mü değil çok nadiren de olsa evlennler var ama bir kürtün türkle alevl sünni ile bir olduğu zaman bile kıyamet kopar.