bugün

Öncelikle başlığın, abartılı olduğunu, belirtmek isterim. hani salak reality ve magazin programlarında sürekli 'şoook haber, aman allahım, inanılmaz, az sonra,,' gibi çarpıcı başlık atılır fakat sonunda haberin alalade bir haber olduğunu görürsünüz. bu başlıkta ona benzer şekilde atıldı bilginize.
hiçbir milli takım oyuncusuna bu yaftayı yapıştırmak haddim değil. o ancak klavye kahramanlığı yapan ergen çocukların işi olabilir. bu başlığın atılma sebebi tamamen futbol federasyonun iş bilmezlik mi dersiniz? ne dersiniz bilemem. şimdi bir ülke düşünüyoruz, asgari ücretin 800-1000 t.l civarı olduğu, benzinin dünyanın en pahalısı olduğu, geçinmenin futbolda karşılaştığımız ülkere nazaran çok daha zor olduğu bir ülkedeyiz. t.f.f başkanı terbiyesiz adamın biri, sıçıp batırdığı yerden pılını pırtısını toplamadan kaçan adamdan bahsediyoruz, yeni sıçıp batırmak istediği yer malesef t.f.f.
şimdi arkadaşlar konuyu dağıttığımın farkındayım yine başlığa dönelim, demirören diyor ki, size romanya maçı için 160 bin, macaristan için 60 bin tl. prim. bu paralar tabi ki kendi cebinden
çıkmayacak. burada rakiplermizin bizim maçlar için aldığı primlere bakalım. bizdekinin 10'da biri civarın da rakamlar. hem de bu ülkelerin yaşam standartı bizim ülkemize göre çok daha yüksek. şimdi demirören şunu demek istiyor, ulan bizim oyuncular karektersizdir parayı görmeden oynamazlar. şimdi demirören şunu bil orada oynayanların hepsi elinden geleni yapmıştır, yapmalıdır. hepsinin milli formaya saygı duyduklarından eminim ama kapasiteleri bu kadar. şimdi gelelim senin amacına, ben senin bu aklı nereden aldığına eminim ? güya milli takım maç kazanacak ortalık bayram yerine dönecek, memleketin boktan hali yine görmezden gelinecek. zaten gazetelerine bakan sanki dünyanın en refah ülkesinde yaşadığımızı sanacak. konudan biraz saptım özür dilerim...