bugün

komorlar'daki portakal kabuğu ve cevizli kek partisi'dir.

arada akıllarına eser deneme yaparlar milletin durumu nedir diye, ya tutarsa hesabı.

otobüsleri, metroları kutlama yapılacak yerlerde durdurmayarak acayip bir şey yapmış oluyorlar falan.

bu arada ülkenin durumu için:

http://www.oecd.org/statistics/
zavallıdır.
bu telaşe bu engel olmaları çabaları neden?
cumhuriyet mesajı veren cumurbaşkanı kutlamaların engeline neden ses çıkarmaz?
"cumhurbaşkanı" olmak bu mudur?

bu ülkede bir ilden başka bir ile gitmenin yasaklanması, otobüslerin durdurulması nasıl bir küstahlıktır?

siz kimsiniz de benim memleketimdeki faaliyetimi engelliyorsunuz orospu evlatları?

göt korkusu olacak ki bu kadar saçmalık boy gösteriyor.

olsun, bu korku da yeter size.

şükürler olsun tükenmeyeceğiz.
Cünkü bu iktidar partisini yöneten ismi yabancı olan (vatandaslıgı da) kişiler bilirler ki... Mitingler ve yürüyüsler ihtilal provasıdır. 20000 insan başkentte ölümüne isterse yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Bu yüzden tedirgin olunur....

Bugun biliniyor ki halk o ölüme koşma istegini cok daha fazla istemektedir. Bu yüzden tedirginlik en üst düzeydedir....

Bir atasözü ile bitirmek istiyorum...

Yarası olan gocunur...
büyük ortadoğu projesi eş başkanı olan bir başbakanın partisidir. şaşırmamak gerekir.
mazisi saçmalıklar ile dolu iktidar partisi olup bunlara bir kara leke daha eklemekten geri kalmayan güruhun partisidir.

en başından laik cumhuriyeti yavaştan ortadan kaldırmak olan görevine ustalık döneminde hız kazandıran şaşırmışların korkularını, yüzsüzlüklerini artık saklayamadıkları ise gözlerden kaçmamaktadır yine bu bayramlardan birinde.
içerisinden 30 ağustos zafer bayramı'nın kutlanacağı gün rahatsızlanan bir cumhurbaşkanı çıkarmış olan partidir.
onların milli bayramı değildir. çünkü onlar yahudidir. jehova bayramı falan kutlarlar*.
dini bayramlarda kıldıkları namazı milletin gözüne sokmaya alıştıkları için, milli bayramlarda kimseye yaranamamaktadırlar.

onlar korkmasın da kim korksun?
artık oligarşisini ilan etmiş, tek bir adamın hırsılarının kurbanına gark olmuş yalnız ve güzel ülkemin yöneticisi olduğu iktidar partisidir.
milli görüş gömleğini çıkardığını taa en baştan ifade eden partidir.

yani adamlar şunu diyor: bizim türk "milletiyle" alakamız yoktur. kafamıza göre takılır satarız yeriz içeriz istersek ümmetimiz adını verdiğimiz her türlü yandaşımıza istediğimiz yeri yurdu peşkeş çekeriz...

korktuklarını sanmıyorum. hatta allah'tan bile korktuklarını hiç sanmıyorum. bunlar hırsının kurbanı yalancı adi şerefsiz piç kurusu hırsız orospu çocukları sadece.