bugün

asmak için asmalarında hiç asmamaları daha iyi olan kişilerdir.

şekilcilik değil, samimiyet lazım bize.
vatan sevgisi bayramlarda bayrak asmakla ölçülemeyeceği için diğer kişilerden bir farkı olmayan kişilerdir.
Eskiden gayri müslimlerin yalakalık olun diye yaptıkları faaliyet olduğundan dolayı belki de benzememek için çabalayan şahıslar...
"bayrak var da biz mi asmadık?!" sözünü akıllara getirir.
(bkz: vatan sevme anlayışı)
mutlaka buna vericek bir cevap hazırlayan mezarcılardır.
ister vatana olsun,ister oğluna,isterse de karına.Sevgin varsa göstericeksin arkadaş!Ben vatanı çaktırmadan seviyorum diye bir şey söz konusu bile olamaz,kimse kendini kandırmasın.
zemin katta oturuyorlardır muhtemelen.
Bayrak, bir ulusun, vazgeçilemezlerinden birdir. Hiç bayraksız bir devlet gördünüz mü? Bayrak öyle yüce, öyle önemlidir ki, her santimetre karesinde milletinin duygularını barındırır. Bayraksız olmak kimliksiz olmaktır! Sadece milli bayramlarda değil her zaman asalım, çocuklarımıza, bayrağın önemini anlatalım.
ulusal bayramlarda bayrak asıp, vergi kaçıranlardan daha vatansever oldukları içindir. vatanseverlik bayrak asmakla, şekilcilikle değil, icraatle olur. kimse laf salatalığı yapmasın.
çok lüks ve elit bir yerde oturuyorum -bunu övünmek adına söylemiyorum- dışardan gelirken baktım pencerelere falan koca semtte iki yerde bayrak vardı.

hep diyorum biz bu vatanı milletin sizden daha fazla seviyoruz. bayrak islamın sembolüdür. istiklal marşı islamcı bir şair tarafından yazılmıştır. baştan sona islam kokar.

ama biz kemalistleri sevmiyoruz. yoksa bayrağa saygımız sonsuz. uğrunda ölecek kadar ama sizin elinize geçtimi, sizle aynı safta görünmemek adına asmıyoruz olay bu.
milletin m sini bile anlayabilecek derinlikte olmayanların hezeyanlarıdır.
bayrağı gösteriş amaçlı kullanmayanlardır. Belki akıllarına bayrak gelmeyecek kadar büyük problemleri vardır. Karşı çıkanlar, kendinizi çok geniş görüşlü sanmayın.
kemal atatürk dövmesi de yaptırmaz bu zındıklar.
bayrak direkleri ve sopalarını daha çok sevenlerdir. dertleri nedir anlaşılamamaktadır.

edit: direk sevenler rahatsız*.
29 ekimden 29 ekime aynı başlığı ısıtan yaftacı takımının icraatıdır.

Tefecilerin mahalle duvarlarına bayrak resmi çizdirip, vatan bölünmez yazdırdıkları,

tabiyetinden başka hiçbir hüneri olmayan madrabazların vatansever kesildikleri,

türk e türk ün propagandasını yapmak gibi ucuz numaraları yöntem belleyen zihniyete tepki olarak dahil olduğum gruptur.

En önemli nedenim, 34 plakalı araçla bulgaristan dan geçtiğimiz bir seyahatte, bizim işçi partisi henüz sosyalistken, bulgaristan ın işçi partisi olan 'ataka' nın
bayraklarla bize saldırmasıdır.

Yol boyunca yaklaşık her 3 evden birinin camında bulgar bayrakları asılıydı. Ben o bayrak asılı olmayan evleri daha çok sevdim.
cumhuriyet yanlılarıyla aynı safta görünmemek için bayrak asmayanlarmış bu beyzadeler.

demek bu sebeple padişah, yunan ordusu'na karşı gelmek, islama karşı gelmektir diye ilanlar attırdı uçaklardan. ne de olsa namusunu korumak isteyenlerle aynı safta olmak korkunç bir şey değil mi?

demek bu sebeple gavurun teknesiyle kaçtı halife ingiltere'ye. ne de olsa özgür türkiye'de oturanlarla aynı safta olmak, gavurun poposunu yalamaktan daha pis birşey...

madem öyle yavrum, badem bıyığına sürdüğün yağdan biraz sakla, gavurun ordusu ülkeye girip eşine kardeşine hallenince, o yağ gerekli olacak... malum, şimdi sen bizler savunuyoruz diye namusunu da savunmaz, gavura yağ sunarsın sen; canı acımasın, canını acıtmasın diye... *
Bizden değildir.
ilginç tiplerdir. Özellikle bayrak asmayan dükkanlardan alışveriş yapmam. iyi oluyor tanımamıza neden oluyor böyle günler. Evet.
şovu sevmeyen insanlardır. kimsenin bayrak asma gibi bir zorunluluğu yoktur. evet.
Asacaksınız o bayrakları zaten asamayanda kimin ne olduğu belli oluyor.