bugün

1 haftadır başında olup, tüm testlerde sağlıklı olanların psikolog yerine jinekolağa görünmesi gereken durumdur.
Yaklaşık bir haftadır benimle olandır. Son birkaç gündür sadece dondurma yememe de sebep olandır.
Hamile olmanın belirtisi olabilir veya yemeği fazla kaçırmışsındır ya da üşütmüşsündür.
şu an fenadır.
kesintisiz 10 gündür yaşadığım.

hayattan soğuttu beni. bi bıçakla midemi deşip, al amk çık hadi dışarı diyesim var.
gençliğimi tüketen şey. kusuyorsun, bitmiyor, bitmiyor, ASLA BiTMiYOR.
dün yaşadığım olay, kusmaya zorlayın kendinizi ardından 1 bardak süt için işe yarıyor. başka türlü rahatlayamıyorsun ..
2 tane yumurta yemekten kaynaklanan durum. Yurtta ac kalmaktan cok korkuyomusum bi kez daha anladim. Cocugun artik masum degil anneeeğğ hjkhjh
Kendimi bir yerlerden atasım geliyor. Dünyanın en keyifsiz insanıyım şu an.
Yüce rabbııımmm al şu canı da kurtulayım şeklinde feryat figan beni mahveden kahreden illet lanet bir şey.
şu an beni delirten hadise.

allahın cezasıdır.
bu havaların soğuması bana iyi gelmedi.. şimdide bu başladı üşütüyorum sanırım.. havalar geri ısınsın please.
an itibariyle yaşadığım. çiğ yumurtadan hamile kaldım galiba. ıyy iğrenç.
Geçmek bilmeyen çile. Ilaç da fayda etmiyor bazen. Insanı hayattan bezdiriyor resmen.
Üzüldüğümde olan. Midem şu an allak bullak sözlük. Yarın sabah erkenden derse gideceğim ve bu ruh haliyle nasıl uyurum bilmiyorum.

Stres ve üzüntü ile tetiklenen mide reaksiyonu.
yediğim hamburger sonrası olan durum. sanırım zehirlendim. bilen varsa yazsın ne yapmam gerekiyor ?
Mideyi boşaltmak en iyisi. Bir de serum gerekir sanırım.
Genelde bir hastalığın öne çıkan semptomudur ya da bir ilacın yan etkilerinden birisi de olabilir. Nedenini bilmek önemli kılar bu küçük sıkıntıyı.
25 kuruşluk malum krakerle cozulebilecek olaydir.
Stresten de olabiliyor bazı insanlarda.
Şuan daire başkanının yanında yaşadığımdır. Baş dönmesi ve çarpıntı da cabası. Şu toplantı bitse de gitsek.
Stres kaynaklı olanı mahvediyor.
Çok pis bir durum.
panik bozukluk, anksiyete gibi durumlarda fiziksel reaksiyonlar arasındadır.
aylardır ara vuran, vurunca da mahfeden beladır. tahlil falan da yaptırdık ama bi sik çıkmadı. psikolojik olabilir deyip psikiyatriye sevk etti tabi gitmedim. hayır olur inşallah.
Son 2 3 haftadır muzdarip olduğum rahatsızlık. işin garip tarafı sürekli değil, ara ara yoklayıp kayboluyor. Sırf bulantı için de doktora gitmek istemedim. Varsa bi doktor arkadaş yeşillendiriversin sevabına.

Hamilesindir falan diyen olursa ağzına kürekle vururum. Geliştirin biraz kendinizi mk.

edit: yapılan onca testten sonra: 'bir şeyiniz yok bir metpamid için'
bu aralar çevremde o kadar çok mide bulantısından şikayet eden var sebebi de ortalıkta dolaşan salgın hastalıkmış ismini de mide gribi koymuşlar.
güncel Önemli Başlıklar