bugün

demokratik açılım konusunda rantlarının kesileceğini bildiği için mhp de dtp de açılıma karşı çıkmaktadırlar, demek oluyor ki açılım hem dtp ve pkk'yı hem de mhp'yi bitirecek. ayrıca bugünlerde yaşanan provokasyonların açılımla hiçbir ilgisi yoktur, tamamen açılım karşıtlarının provokasyonlarıdır. (bkz: bana sık dediler ben de sıktım)
açılımı eline yüzüne bulaştıran ve ülkeyi iç savaşa sürükleyen akp iktidarının, akıl fukaraları fanatiklerinden bir dinci zırvaları versiyon 47.
akp = dtp olduğu ortada iken ve tayyip (bkz: dtp ile pkk aynı kefede değildir) demişken hala bu cehalet sürüsünün gidip chp veya mhp'ye laf etmesinin herhalde dünya tarihinde cehalet veya akıl fukaraları konusunda hiç bir tıbbı veya kelime olarak tanımı yoktur.

(bkz: aponun kürt açılımına tam destek vermesi)
her iki zümrenin içinde bulunan ırkçı unsurların egemenliğinin birleştirdiği noktadır. bir başka noktada bunların empati yapmaması ve düşüncelerini ifade edecek beyni kullanmak yerine küfür ve hakaretle konuya hayvani dalmalarını görürsünüz... örnek mi istiyorsunuz. girin mhp veya dtp başlıklarına... mhp ve dtp'li olanların ağzından fikirden çok küfür duyarsınız.

edit: moderatörler birine küfür ve hakaret yazan insanları istisnasız silik yapsa sözlükte mhp'li ve dtp'li kalmaz. gerçi dtp'liler konjonktür gereği biraz temkinli davranıyorlar.