bugün

Mantık hatasıdır evet bu kadar net. Dünyanın en tehlikeli nükleer santrali komşumuz ermenistan dadır ismi metmazor dur bir bombadan farkı yoktur. Ermenistan a bunun bakımını, kontrolunu yapmaları için baskı kurmak yerine akkuyu patlayacak diye ortalığı velveleye vermek gerçekten çift standartdan başka bir şey degildir. Lan oğlum git önce ermenistan ı bir uyar ne bileyim protesto falan yap aihm e git sonuçta o patlarsa sende zarar göreceksin. Ama yok illa akkuyu patlayacak o patlayamacak yani ermenistan dan daha mı kötü yapacağız? Abi bu güvensizlikle bu ülkede durman yanlış paranoya belirtileri bunlar özellikle de henüz varlığı bile olmayan bir nükleer tesisi kolayca patlatıvermek paranoya belirtisinden başka bir şey değildir.
neye göre patlayacak kardeşim bu santral?
elinde hiç bir delil yok baya bildiğin son derece bilime ters bir şekilde akp yaparsa patlar demek allah aşkına söyleyin cahil insan işi degil midir? ulan sonucta o patlarsa onu patlatacak olan kişi onun annesi babası akrabaları herkes zarar görecek bu kadar basit olabilir mi?
bu ülkede nükleer bölümü ve orda okuyan insanlar var bırakında onlar konuşsun evinizde atletinizle bilimsel konularda yorum yapmayın "akp yaparsa patlar" e siktirgit marmaraya da binme onu da akp yaptı.

eksileme demiyorum hobi olarak eksile ama bana açıkla mantıklı bir şekilde bilimle açıkla ki bende karşı çıkayım nükleere ama açıkla bi. Chp yaparsa neden patlamayacaktı açıkla ulan!
Ama bak olmuyor böyle. Iş fal bakmaya gelince milletin çenesi kapanmıyor ama mantıklı bir cevap bekleyen konularda bizim greenpeace cilerimiz hemen ortalıktan kayboluyor?!
Mantığa bak. O zaman azerbaycandan da doğalgaz yataklarını isteyelim arada sebeplenmek için.
Azerbaycandan dogalgaz yataklarını istemekle nükleer felakete karşı uygulanan bir çifte standart arasında nasıl kurulduğu bilinemeyen bağlantıları bize göstermiş başlıktır.
Fark şudur; sen sırf benim komşumda var ben neden yapamıyorum dersen-daha basit bir deyişla zamanında bunun yapımına sesini çıkarmayıp kendin sırf rant için ayı tuzağını kendi bahçene kurmak istersen- senin komşunun çocuğunun oyuncağı için ağlayan yaramaz çocuktan farkın kalmaz.
nükleer felakete sebep olmak ile nükleer felaketten etkilenmek arasındaki farkı ayırt edemeyen kişi söylemi. ki gücünün yetmeyeceği düşünülen ülkelerdeki nükleer santrallere genel olarak karşı çıkılıyor zaten. saçmalamış. patlama riskini bir kenara koyarsak; metzamordan çıkan atıkların aksine, akkuyudan çıkan atıkların bizim topraklarımızı harap edeceğini de düşünememiş.
(bkz: #27282344)
Neye göre patlayacak kardeşim bu santral?
Elinde hiç bir delil yok baya bildiğin son derece bilime ters bir şekilde akp yaparsa patlar demek allah aşkına söyleyin cahil insan işi degil midir? Ulan sonucta o patlarsa onu patlatacak olan kişi onun annesi babası akrabaları herkes zarar görecek bu kadar basit olabilir mi?
Bu ülkede nükleer bölümü ve orda okuyan insanlar var bırakında onlar konuşsun evinizde atletinizle bilimsel konularda yorum yapmayın "akp yaparsa patlar" e siktirgit marmaraya da binme onu da akp yaptı.
Bunu savunan kisiler marmaray a nasıl binebiliyorlar?
Eksileme demiyorum hobi olarak eksile ama bana açıkla mantıklı bir şekilde bilimle açıkla ki bende karşı çıkayım nükleere ama açıkla bi.