bugün

metroda tek başına oturan ve canı sıkılan kızı tavlamak için üretilen taktiklerdir, çoğu taktik başarısız olmakla birlikte, çok azı başarıya çok az bir şekilde yaklaşmıştır.
verecek kız havada karada deniz de her yerde zaten vereceğinden, sıradan taktiklerdir.
yanına doğru yürüyün, ardından patkadanak tam önünde sanki ayağınız kayar gibi düşün, ah uh ederken hay allah ya filan deyin, zaten kız ister istemez içinde birazcık insaniyet varsa yardım etmeye kalkışır. o arada tanışma fırsatınız olabilir. bu kadar. gerisi size kalmış.*
saçından kavrayıp kafasını metronun kapısına vurup çekin. bayılmışsa artık tavlanmış demektir. tav olur tav.
inenlere öncelik vermeyin beyler kızların çok hoşuna gidiyo kurallara uymayan erkekler * .
Eğer arkadaşım varsa yanında dikkat çekici bir şeyler konuşun. Kızlar böyle şeyleri sever.
arkasina gecip omzuna dokunun beyler donerse sizindir donmezse hic sizin olmamistir zaten.
telefonla bağıra bağıra konuşun beyler, kadınlar öz güveni yüksek erkekleri severler.

gidip saçından hafifçe çekerek naber hayatım diyerke konuya girin beyler, kadınların coğu sahiplenilmeyi sever

şaka şaka.

hakikaten he, hiç tanımadığımız biriyle konuşmak ne kadar zormuş hakikaten şimdi farkettim.

selam nasılsınız derseniz sapık muamalesi görürsünüz. ama kadınlarda haklı, her selam diyene selam canım deseler bu işin boku çıkar.
metro da o kalabalıkta önce totoyu kurtarıp sonra itise kalkışa o kizin yanına gidebiliyorsan o kiz zaten senindir evlat.
akbilinizi paylaşmayı önerin...
benimle bir ömür boyu aynı durakta iner misin diye bir soru sorun, ıffff snnnı bı slq demezse sizindir, derse ağzına kürekle vurun.
Full akbilin oldugunu belirt.
(bkz: kıroyum ama akbil bende)
(bkz: Seviyorsan git konuş panpa)
rapmi söylesek.
http://www.youtube.com/watch?v=QEvk1Uqwr-k
Telefonda birisi ile konuşuyormuş gibi yaparak para bende iması vermeye çalışın, çekler, senetler vs. Telefonu sessize almayı unutmayın, çalar malar birader, sonra al başına belayı.