bugün

yapmak istemezdim ama; böbrek.avi
"....hemen sağ tarafımda duran dilber gözleriyle bana bakiyordu..."

ne demek lan bu neresiyle bakacak.
(bkz: metrobüste rüyalanmak)
(bkz: gözleriyle bana bakıyordu)

olum kulagi ile bakmasi lazim yanlis olmasin.
Olay 1: Telefonu alınan kıza telefon açılır. Ancak bir türlü cevap verilmez, bunun üzerine mesaj atılır yine cevap verilmez. En sonunda "kimsin sn slk" gibisinden bir mesaj gelir.

Olay 2: Bir süre sonra bu kızın savcılığa şikayet ettiği öğrenilir. ifade için savcılığa gidilir, savcılıkta aşağıda ki şikayet dilekçesi okunur, savunması istenir:

"............... Cumhuriyet Başsavcılığına

Numaramı nereden bulduğunu bilmediğim ............ numaralı telefonun sahibi muhtelif gün ve saatlerde devamlı surette beni arayarak mesaj atarak telefonla bana rahatsızlık vermektedir. Şahsı tanımıyorum telefon numarasını de bilmiyorum. ............numaralı telefon kullanıcısından şikayetçiyim. "

Olay 3: Metroda telefon numarası verilen er kişiyi bu sefer başka birisi arar, arayan kişi kızın sevgilisi/nişanlısı/karısı/kız arkadaşı olduğunu iddia eder ve küfürleşmeler başlar.

Olay 4: Biraz önce arayan şahıs bu sefer bir miktar para talep eder, para verilirse şikayetten vazgeçileceği söylenir.

Olaylar gelişir.
(bkz: kız şaşı beyler dağılın)
Size küçük sürprizler yapacaktır.
(bkz: senin yalanlarını sikeyim)
"gözleriniz bende kalmış, buyrun" diyerekten konuya girilesi kızdır.
Bi kağıda telefon numaranı yaz yaklaş yanına kimseye göstermeden uzat, kabul ederse verirken adını söyle ve sonraki ilk durakta in. Kabul etmezse de sonraki ilk durakta in.
Genelde erkeklerin yapması gereken bir şeyi bir kızın yapması. (bkz: Travesti)
acaba kıza sorup gerekli operasyonu yapsam mı ? ve vay orospu kelimelerini dedirten olaydır. büyük ihtimal tipinize falan bakıp ulan bu kadar da tipsiz olunmaz diyordur boşuna sevinmeyin