bugün

utanç verici bir andır. güzel kızımız oraya buraya kendini gösterme merakı yüzünden nerde durduğuna dikkat etmeyince kaçınılmaz durumdur.
daracık mini etek de giydiyse tam zurna olmuştur o an.
kız güzel olduğu için otomatik kapının çarpışı da bir o kadar güzel ve hoş olur.
"ay!" şeklinde tepki verir. Görmemezlikten gelin veya "bir yeriniz acıdı mı" diyerek yardım etmeye çalışın, iyi bir izlenim bırakırsınız...
otobüste yaşlılara yer vermekten aciz olan gerizekalıların göstermelik ilgisine maruz kalan kızdır.
otomatik kapılar güzel çirkin erkek kadın ayır etmiyor küt diye çarpıyor .
"ayy" sesini duyduktan sonra "bir yerin acıdı mı tatlım" denmemeli, edebinle yaşamaya devam etmelidir.
bütün havasının bir anda yerle bir olmasıyla hemen olay yerinden kaçarak başka bir metrobüste icraatını sürdürmesi olası ihtimaldir.
"ayy" sesini duyduktan sonra "bir yerin acıdı mı yavrum ! " denmemeli, edebinle yaşamaya devam etmelidir.
Kız - erkek, güzel - çirkin, Türk - yabancı, siyah - beyaz, yaşlı - genç gibi ayrımları yapmadan çarpan kapıdır. Fena da çarpar.
Güzel kıza çarparsa da olağan dışı olmaz yani.
kızın dikkatini çekmek, gözüne girmek isteyen erkeklere gün doğar. ağırbaşlı ve cool bir şekilde "iyi misiniz hanımefendi?" şeklinde yaklaşmak olumlu sonuçlar doğurabilir.
vicdanı sızlatır, derin bir hüzne neden olur.
yürekli bir delikanlı iseniz şöförü dövmeye kadar yolu var.
Havasının sönmesiyle son bulur. Artık o da bizden biridir.
yazar kişisinin büyüleyici bir güzelliği olan manitaya deli gibi bakması sonucu nazar değmesi büyük bir olasılıktır.

kız afrodit gibi gençler, koşun gelin buraya.
taş maşallah taş.
sıkışmasından daha kötü değildir.
kapı değilde benim çarpmışlığım vardır. zar zor binmiştim. Herifin biri var arkadan var gücüyle itiyor, içimden ışınlanıp önüme geçmesi gibi bir çabası var. Neyse bir...iki ses etmedim, sonra dayanamayıp bir itdim herifi şöyle kıçımı dışarı çıkartıp tutduğum yerin desteğiyle. Meğersem herif çoktan binemeyeceğini anlayıp vazgeçmiş yerinide başlıktaki kıza bırakmış. Tabi benim g itme kuvveti adama göre ayarlı olunca, kıza olan etkisi x2 kare kökü falan oldu. Ben sadece ayaklarının yerden kesildiği bölüme vakıf oldum. inişini hiç düşünemiyorum, buda bana ders oldu artık arkadan mudahelelerde, sesimi çıkarmıyorum, nereye gidiyor bu yazı onuda hiç bilemiyorum.
Güzel olduğu için kapıdan bile özle muamele bekleyen pislik kızın hakettiği sondur.
otomatik kapının, erkeklerin yapamadığını yapmasıdır. utanın lan!
bence artık sende herkes gibisin dediğim an..