bugün

Sanırım 2008-2009 falandı babamdan gizli gizli xp bilgisayarımda oyunu kurdum, goz ucuyla da kapıyı kesiyordum her an epey beklemiştim, oyuna baslar baslamaz karakterim köpekler tarafından ısırılarak öldürüldü, ordan sonra bir daha oyunlarla işim falan olmadı.
Genellikle muhafazakar insanların oyundaki yaban domuzlarını ruh vuruşu skilliyle öldürerek ruhlarını arındırdığı mmorpg oyun. Tavsiye edilebilirdi ama bir 8 sene geç kaldınız. Nerde o eski samarra.
gençlikteki vaktini buna harcayıp şuan işsiz gezen efsane nesildir.
Azmı sabahladık pc başında çok bozdular ama eski tat yok 0 dan başlasa 1 saniye düşünmem tekrar başlarım.
''zamanini mal mal gecirmis olarak nitelendirilen insanlar'', su an akademik alanda, oynamayanlarin aklinin alamayacagi duzeydedirler.
zamanını mal mal pc başında geçirmişler bununla övünüyorlar.
Knıght online sonrası nesil.
demirci'de silahını geliştirmek isterken silahından olan nesildir.
o degilde harbi huzunlendim, ustunde 10 yil gecmis neredeyse ama muzigi actigimda kalbime bir ukte dustu. o zaman ki ortami animsayiverdim. masum ve mutluyduk. vay be. beni en cok uzunse hicbir zaman, o donem ki gibi bir ortamin olamicagini ve tekrar oraya gidemeyecek olmam.
https://youtu.be/bn1YCClRF-g
her duydugumda gercek anlamda huzunlendiren bir anidir.
çoluk çocuktur *

ultima online oynayan nesildir asıl efsane olan...hadi büyükleriniz varken efsanecilik oynamayın...