bugün

Tam kafasını silerken basmaya calisiyorduk bir zamanlar. 2008de falan olması lazım.
Dolunayımı az yakmadı pezevenk, kutsama kağıdı şart.
zamanında yabancı serverlarda yakmama olasılığı daha yüksek diye hakkında söylentiler olan o. çocuğu.
Magic Anvil ile birlikte en çok küfür yiyenlerden diyebiliriz. Az chitin shell +7 basmadim az chitin shell +6 yakmadım.
metin 2ci tabansızları gösteren demirci.
metin 2'de milletin (aynı zamanda benim de) eşyasını yakıp, utanmadan bir de millete parasına iade etmeyip, eşyanın parasını ödemeyen şerefsizdir.
Habire yakan demircidir az kulaklarını çınlatmadık hakkını helal etsin.
en ibne insandır. onca para veriyoduk evine ekmek götürsün diye bi hayrını görmedik. evet.
Gün yüzü görmemiş küfürlerin üzerinde denendiği oyunun kalıcı ve tek sahibidir.
Tam alnını silerken artı bastırdığım oyun npc'si. Herşey yalanmış az dolunayımı yakmadı be.
demirci mehmet efe. *
Kuledeki demirci +6 muhomu +7 ye basınca az dua etmemiştim sonra çalınmıştı ama neyse.
+6'dan sonrasında güven vermeyen sabit oyun karakteri. Onun yüzünden hiçbir şeyime artı basmaya cesaret edemedim. Lanet olsun sana demirci perry!
Adamın hasıdır. Siyahi bir tene sahiptir. Ateş başında demir dövmekten gelen bir kas yapısı vardır. Marketçiyle ilişkisi olduğu rivayet edilmektedir. Bir kaç sırrı vardır. Bu sırlar bilindiği taktirde harika itemlere sahip olmanı sağlayan babacan mı babacan bir dayıdır.
annesi kevaşedir. net.
Müthiş küfürler yiyen oyun kahramanıdır.
Nice babayiğit, demirci yüzünden talan olmuştur.
vakti zamanında 1. köy depo arkasında yaşlı kadınla basmıştım bu deyusu. yaşlı maşlı demiyordu hunharca alıp veriyordu kadıncağıza.
o kasları boşuna yapan metin2 karakteridir. ne versem yakıyordu o.çocuğu
Puştun önde gidenidir.
demircinin hikayesi şöyledir: demirci metin2 yok iken işsiz ve fakirdi. babasından kalma çekici vardı. onla ara sıra alet hırdavat işi yapıyordu. daha sonra metin2 açılınca adam yoktu gameforge adam aradı iş ilanı verdi. demirci hemen işe girdi ilk sıralar işleri iyi yapıyo gibiydi ama çoğu şeyi yakıyodu bunu düzeltmeye çalışmalıydı. fakat parasını geri vermek zorunda olmadığını söyleyince patronu bütün yıllarca paralar onda kaldı. insanların onu fakir fukara sanması için giysi giymedi ve eski ve işe yaramaz bir çekiç kullandı ki yaksın. fakat çok yakmadı yoksa kimse ona gelmezdi ve eşyasını + attırmazdı.
Eğer basacağınız itemi demircinin kaba etine doğru koyarsanız başarma şansı %30 artmaktadır denendi.
Tam terini silerken basarsan yakmıyor,basmadan önce 5 item yak gibi efsanelere söz konusu olmuş efsane.
Shifte basarak bas.
+8 kdp'yi kutsalla değil de demirciyle basanları adam etmiş demircidir. adam gibi adamdır.

kafası sürekli terler. elinde de soğumayan sıcak demir vardır.
"Bak demirci tam alnını silerken basacaksın."
Haydaa, duygulandım amk.