bugün

normaldir.

Bir yaşlı angel of death dinletilerek öldürülebilmektedir.

(bkz: distortion)
(bkz: blast beat)
(bkz: double time)
(bkz: twin pedal)
(bkz: shredding)

edit büdüt:

Metal müzik iğrenç ya da gürültü olduğu için değil tabi, 80 yaşındaki adamın kafası kaldırmadığı için.
Yoksa metal müzik candır, sırf tepki toplamak için müziğin kendisine laf eden de maldır.
yaa yaa..

edit 2: tamam sadece black metal gürültü eheh.***
çok normaldir.
adam gelmiş 80 yaşına mecbur mu lan o gürültüyü çekmeye?
çok meraklıysan o iğrenç müziğe git i pod da dinle, dedeyi de rahatsız etme!
hasbinallahmelimelmekil!
dedelerin kafalarının kaldırmamasından ileri gelendir. metal müzik çok hızlı, çok sert veya çok böğürtü bir müziktir (türüne göre. bunlardan farklı da olur). dedeler de yaşlarından ötürü odaklarını türk sanat musikisine ayarladıklarından isyan ederler. pop müzik bile çok gelebilir onlara. yadırgamayın.

eğer allah yeterince ömür verirse ve ben de sağır olmazsam* metal müzikten rahatsız olmayan bir dede olacağım. buraya yazıyorum.
genç - müzik koysam rahatsız olur musun ?
yaşlı - ne tür müzik koycan ? ben gavur müziğini sevmiyom. belki anama küfür ediyo ?
genç - senin annen kaç yaşında ?
yaşlı - oo anam sağ 93 yaşında.
genç - hea iyi. bu grup daha genç ananı tanıyo olamaz.

play tuşu - yeah yow.. motherf.cker ! yeah yoww..

(bkz: gora)
* *
değişen müzik anlayışı ve teknolojiyle ilintili durumdur. bundan 50-60 sene sonra bizler dede olduğumuzda muhtemelen daha teknolojik bir müzik hakim olacaktır ki şimdiki tekno müzikler bile rahatsız edici boyutlarda. he tekno demişken yanlış anlamaya sebebiyet vermesin. metal müziğin temel enstrümanlarından elektronik gitar ve bass al işte teknolojik müziğin kralı. kimbilir bizim zamanımızda bize ne kadar iğrenç gelecek sesler çıkartan aletler olacak. heyecanla bekliyoruz.