bugün

ülkemizde ne siyaset kurumunun, ne siyasilerin, ne de halkın yeterli hafızaya sahip olmadığını gösteren veciz bir örnektir.halkın 4 sene önce geleneksel metotlarla yapılan siyaset anlayışına sandıkta verdiği tepki ortadayken, hala halı altına süpürülen pisliklerin göz önüne çıkarılmaya çalışılması fenadır.efendim, işte işin asıl fena kısmı ise bu anlayışın sandıktan çıkıp ülkede karar mekanizmasında etkin bir rol oynayacak kadar sandalyeye ulaşması ihtimalidir.

mesut yılmaz'ın otellerde mafyadan zopa yediği hala hafızalardayken, yaptığı yolsuzlukların izi hala çıkmamışken akıllardan, mehmet ağar döneminde yaşanan faili meçhuller arşa ulaşmışken, erkan mumcu'nun fırıldaklıkları siyaset koridorlarında hala yankılanırken hemde...

of of of of.erkan mumcu ve mehmet ağar süper ikilisine katılan bir mesut yılmaz.3'ü bir arada fındıklı cafe crown gibi.ihtimali bile kötü.
kendilerine faydası olmayan insan güruhunun bizlere faydası nasıl olacak merak ediyorum. ama bu adamlara değil bunlara oy verenlere şaşıyorum sadece....