bugün

yaklaşık 5 dakika önce galatasaray başkanı dursun özbek'in galatasaray tv'de ağzından çıkan sözler.

tam hali şu şekilde:

almanya ve hollanda gibi ülkelerin iki 10 numarası galatasaray'da forma giyiyor. geriye iki tane önemli ülke kalıyor; brezilya ve arjantin. onların 10 numaraları da messi ve neymar. belki önümüzde günler de onlar da galatasaray forması giyebilirler.

(bkz: bonzai kullanan başkan)
kostümlü partiye giderlerse gayet tabii olabilecek durum.

- messi bu kostüm ile ne kılığına girdin aga?
+ köpek kılığına girdim türkiye'de öğrenmiştim bunu da.
bir galatasarayli olarak: belki 38 yasında.

41 de falanda gelebilir katardan sıkılınca.
gs başkanının gs taraftarıyla taşak geçen beyanatıdır.
ah garibim ya kıyamam yazıktır, fenerin transferlere nasıl içerlediyse, nasıl bir ruh haline büründüyse bildiğin düşünmeden konuşmaya başlamış.
forma giydirmeye sıkıntı yoktur. sözleşme imzalatma işi biraz kasabilir.
Yani maç sonunda forma değişilirse dostluk adına da olsa giyebilir.
alternatif evren falan olsa gerek.
Nani transferi başkanı coşturmuş anlaşılan.~ ~swh~
ilerleyen dakikalar da ronaldo falan demiş olabilir ama ben kanalı değiştirdim. söyledi mi, ronaldo falan diye? ama ronaldo 7 numara ya o yüzden ilgilenmez.
Galatasarayi bi gun psg gibi bir arap seyhi satin alırsa belki olur.
hic bir takim hakkinda kotu konusmam, galatasaray' da degerli bir klup, buraya kadar tamam. ama baskan sana verilen cay, kahve olaylarini bir kontrol et bence. nasil bir kafa seninkisi arkadas.
bırak formayı, gs mendili bile kullanmaz messi&neymar.
ohaaa neymar borsaya bildirilmişş laaannnn. messi'de yakındır helal olsun başkana.
neymar cimbom'a göz kırptı tadındadır. evet.
Çok ısrar eder yalvarırlarsa belki giyip, fotoğraf çekinip akabinde çıkarıp geri verebilirler.
Galatasaray Başkanının Rakip takımın yıldız transferlerine üzülmüş taraftarını güldürmek için yapmış olduğu açıklamadır.

Eğer bu açıklamasında ciddiyse, futboldan anlamayıp futbol kulübü başkanı olması gerçekten çok ironik.
güneş çarpmış dursun özbek'e. acil şifalar diliyoruz efenim.
büyük başkanın sözleri. şimdilik sabri var gerçi.