bugün

kanal yap, köprü kur, direğine otur ordan yönet imparatorluğunu dedirten tayyip.
(bkz: yolsuzluğa başladık bile hahahah)
(bkz: çılgınsın meynnn)
(bkz: yine sen yine şaka)
hep hayal ederdim tüm türkiye'yi istanbul'a sığdırabilir miyim diye? yaptım, olacak.
merhaba ben tayyip(allah korusun).

ben iktidara geldiğimde, doktora gitmek için sabahın altısında kalkıp numara aldırıyorlardı ve karşılığında hasta vatandaşları muayene ediyorlardı. şimdi, numara alıyorlar ama hastanede doktor bulabilene aşkolsun. aşı tedavisi diye bir saçmalık vardı solunum yolu ile ilgili sıkıntılarda uygulanan, yasalarla aşı tedavisinin önünü kapatıp "fıs fıs" tedavisine başladık. böylece bu tür hastalığı olanlara yirmi yılda bir ve o da gerek duyulursa aşı yapmak yerine üç ayda bir, iki farklı(kahverengi ve mavi renkli) iki fıs fıs tüpü aldırıyoruz. ekonomimiz de canlanıyor hâliyle. aile hekimliğini getirdim de sağlık ocakları da nimetten sayılmaya başlandı sayemde. yoksa ki buraları kapatıp, kadroya aldırmak için kıçımızı yırttığımız elemanlara yeni kadro aramamız gerekecekti.

merhaba ben tayyip(de tövbe).

cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yollardan daha çok yol yaptım ve arada kendi yolumu da yapmış oldum. malum inşaat sektöründe çok para var. harfiyatı ayrı bir taşeronuma, yapımı ayrı bir taşeronuma verdim. sırf bu asfalt işlerinden vurgun yapabilmek adına hayali bir asfalt danışmanlık firması bile kurdurtup da ibb bütçesinden trilyonlarca lirayı buralara aktardım.

merhaba ben tayyip(düşman başına).

bırakın generali, başçavuşun eşeği kadar değerim olmadığını anlayan kim varsa "yaş-kuru beraber yanar", "bitaraf olan bertaraf olur" gibi salvolarla beraber içeri tıktırdım. aralarında ne gazeteciler, ne yazarlar yok ki bunların? hepsi de benim yapacaklarımı engellemek gibi art niyet sahibi insanlardı, çabuk ayıktım. molotof kokteyli atanlara açarken, yumurta atanlara kırk yıl cezayı kapatıverdim.

bunca şeyi yapan bir adamın şu saaten sonra tayyipoğlu tayyip olması dahi muhtemel, ötesi var mı lan herhangi bir argo lugatında bunun?
-merhaba ben tayyip
+bende çiftçi
- (bkz: ananı da al git buradan)
(bkz: olmaz dediler yaptım olacak)
-merhaba ben tayyip
+bizde şehit ailesi
-ee askerlik yan gelip yatma yeri değildir
+çantana dikkat et tayyip.
-bir şey olmaz anne burası yeni istanbul.
+nasıl olmaz tayyip buraya bir sürü insan göç ettirdin onlardan bazıları iş bulamadı ve hırsızlığa, kapkaççılığa, sarkıntılıklara başladı.
-ama ama anne.
-merhaba ben tayyip
+bende işadamı
- (bkz: taraf olmayan bertaraf olur)
rte'nin beyin hücrelerinde ürettiği çılgın projesini sunma sözcükleridir.
(bkz: my tayyeapland)
istanbulun fethi - 2011 rte.
-merhaba ben tayyip
+bağırma lann çocuk yatıyo!