bugün

zamanlaması müthiş yazar.
sözlükteki çoğu yazardan daha delikanlı bir yazar.
reklam sloganı da bu olmalı.

görsel

edit: neden eksi verdin kardeşim, görenler var adamlar yemin etti. abi televizyonda kumandasız kanal değiştiriyordu diyorlar.
gri tlg dir efenim bunu yapan.
bir seovi değildir.
sağ ve sol lobları tehlikede olan yazarlardır. *
pembe tolga'dan pm ile özellikle istediğim listenin başka bir yazar tarafından doldurulmasıdır. ellerine sağlık.
çaylakken boş durmayıp, flaşlara gülümsediği haberlerini alıyoruz.
dönmesini bekliyor sevenleri.
görsel
(#15525873)

yine kahkahaya boğmuştur. nasıl olur da bu denli ibne bir yazarın entrylerini böylesine severek okurum? ilginçtir! siz siz olun, fazla yaklaşmayın; entrylerini öyle uzaktan okuyun. normal insanları eşcinselliğe özendiriyor, ben bunu sezdim artık. çok acayip, bu şey gerçekten acayip.
(#15581264) numaralı entrysini ekşi sözlük yazarı nick nick nick araklamıştır.
veya, ekşideki yazar merhaba ben pembe tolga mıdır?

ekşideki başlık ve ilk entry : http://www.eksisozluk.com...?t=mast%C3%BCrbasyon+sesi
adı sol frame'e çıkınca "noldu lan yine" diye düşündüren yazar.
dönüşü muhteşem, kahkaha dolu olmuştur:

(bkz: kötü huylu moderatörü ayıptır söylemesi becermek/#15636513)

hangi bir paragraftan alıntı yapayım ki? tembellik etmeyip okuyan gülmedim derse mbpt usulü yüzüne dolar fıcıttırma eylemini yapmaktan zevk duyarım hehehe..
çok güldüm. güzel ayar vermiş fekat. fikirleri beni ürküttü.*
(#15636513) okumadım ama çok yazmış. verdim şukusunu.
ilginçtir.
tek bir entry'si bile sözlük kurallarına uymamasına rağmen ısrarla korunan, kollanan yazar. sonra tepenize çıkar böyle işte, becerir de becerir. bunu sizi hakettiniz.
üşenmeden uzun uzun entryler giren yazar. işin yok mu senin? tuvalete de mi gitmiyorsun?
(bkz: kötü huylu moderatörü ayıptır söylemesi becermek)

tarihi bir ayarla moderasyona giydirmiş yazardır. baktık rezil oluyoruz, adam bizi harcadı diye panikleyen moderatör entryi silmiştir. ama pembe bu durur mu? yapıştırmış kontrayı ve 2. entryle formatı yalayarak geçirmiştir.
bence ilk entryi silerek uludağ sözlük moderasyonu acizliğini kabul etmiş, tolga da zekasıyla sikmiştir.
nokta.
(#15642614)

--spoiler--
becerirken " tanım yap bana tanım! daha fazla... hadi ne duruyorsun daha fazla tanım yap!" gibi ilginç fantezilere de yol açmaktadır.
--spoiler--

sözlük tarihinde görülen en büyük ayarı vermiş yazar.
Gaydir.
(#15650956) *
caylakliktan ciktigina sevindigim guzel betimlemeci yazar. kitap cikarsa gider alirim.
--spoiler--
kadını soyarken başımın döndüğünü gören gri tlg kollarıma girip bana yardım ediyordu. bu kadının iğrenç ve çıplak bedenine bakamıyordum bile.
kusmamak için ellerimle sıkıca ağzıma bastırıyordum. bir süre ikisinin de kafasını şöminede yaktım.
tam ağlamaya başladıkları sırada derilerinden parçalar koparıp burun deliklerine tıkadım.
tanrım çok eğleniyordum...
--spoiler--

fantezide doruk noktası. hani bu kadarını da görmemiştim. sözlük formatını zaten silip atmış. bir de two girls one cup tarzı fanteziler kuruyor, anlatıyor. moderasyon, silmeli bu yazarı her anlamda.
fantezi dünyası beni salağa çeviren yazar.
ipne olmasa kahvede bel altı muhabbet etmek isteyebileceğim bir yazardı ama işte ipne olunca olmaz aga. bel altı muhabbet derken çıkartır vurmaya başlar suratımıza suratımıza dolarları dolarları.

kalemi sağlam ama ipne işte.