bugün

tamamen içgüdüsel dürtüler eşliğinde vuku bulan, güzel kalçalı kızın attığı her adımda harikulade kıvrımlar oluşturan popoşlarına göz atmaktır.
her erkeğin yaptığıdır.
gerilim yaratır. Bakmıyorum ama bakıyomuşum gibi sanki.
lisede ergen ve abaza olanlar etek altına kafalarını eğerek bakardı. hep derdim gördüğümde ' fazla azma duvarı deşersin' rezil oluyorlardı tabi..
1 saniye içerisinde çevre kontrolü yapıldıktan sonra fark ettirmeden yapmak gerekir.
o bakanların gözlerine kızgın yağ dökmeyi gerektirir.
nedense hiç denk gelemediğim eylemdir.

hani zaten yapılmasa tabii de, mesela yapan adam benim olduğum bir merdivende yapsa falan çok güzel olur.
bakmasa bile kimi erkeğe huzursuzluk, kimisine de hormonal coşkunluk veren durum.

hiç unutmam, bir gün dar bir merdivenden çıkacakken yanımda duran tanıdık bir bayana "ladies first" sözünün gereği olarak öncelik vermiştim. tabii o basamakları çıkarken anladım, centilmen ingiliz erkeklerinin içindeki o gizli abazanlığı. sanırım teşekkür edip yukarı çıkarken o da anladı bunu. * neyse işte o gün bugündür merdivenlerde "ladies first" falan tınlamıyor, kıro gibi önden gidiyorum.
göz hizasına gelir ki nereye bakacaksın yere baksan ayrı dert sağa sola baksan ayrı. güzelse izleyin çekinmeyin.
Zevkle yaptığım aktivite. Zaten kızlarda bakmamızın çabasında. Size bok düşer sayın ahlak bekçileri...
mini etekli ise az daha eğilip popoşlarına daha net bakılabilir.
Bir bayan olarak benim bile yaptigim aktivite. Kim nasil kiviriyor diye bakip gulmek eglenceli.
bir yığın strese sokar. o merdiven çık çık bitmez bir türlü.
Merdivenden çıkarken öndeki erkeğin kalçasına bakmak.
Sürekli göz hizasında olacağından kaçınılması zor eylemdir.
Önden çıkan kadın tombulsa bakılır.
Yoksa geri bile dönülür.
göte göt diyenlerin yapacağı eylem.
ne kadar istenmesede en az bir kere bakılır.
ayıp değildir.
iç güdüsel olarak herkes bakar kimse kendini kandırmasın.
iç güdüsel olarak herkes bakar kimse kendini kandırmasın.
Kusura bakmayın.
(bkz: kasenin dibine vurmak)
ben bunu avmde yapmıştım. akmerkez'de. kız öyle bir etek giymiş ki, ben de merdivenin orda içerdekilerin çıkmasını bekliyorum. nere bakayım arkadaş. zaten tenha ortam kız da at gibi. öyle bakakalmıştım. ama bir de bunun başka versiyonu var. mesela aynı merdivendesiniz ve kız önünüzde kabak gibi duruyor. o zaman da bakmamak için çırpınıyorsunuz.
kadın da olsa erkek de olsa hatları incelemek adına bakılacaktır. dişi birey kendisininkiyle kıyaslayacaktır. erkeğinse niyeti zaten malumdur.
yürüyen merdiven versiyonunda yaptığım eylemdir. yalan yok. ama tabi hayvani bir şekilde bakmıyorum göz ucuyla sadece.
çoğu insanın "acaba altındakinin rengi ne ?" diye aklından geçirdiği durumdur.