bugün

dininin ta bilmem neresine koyulması gereken diyanet denen rezil kurumdur.

ülkede tonla aç insan varken, okul, kütüphane eksiği varken vergilerin önemli bir kısmına konmuş bu diyanet denen bu boktan kurumun bir de 1 milyonluk makam arabasına binmesi nedir?

papa bile fiat'a biniyorken hem de.
(bkz: hiyanet işleri başkanlığı)
yaptığı işin ağır sorumluluğu ve önemi nedeniyle her şeyin en iyisini hak eden diyanettir. aynı diyanetin camisinde içki içmekten çekinmeyenlere dert olmuştur.
fani dünyanın malına meyletmiş sahte diyanettir. reno nun tofaşın suyumu çıktı. poponuzmu kızarır.
insana inancını ve umudunu kaybettiren adi bir harekettir yaptığı. Cumada Her hutbede insanlara şükredin, israf haramdır, gösteriş hoş değildir diyen hocaların başı böyle bir şeyi yaparken gerçekten inançlı biri midir burda ciddi kuşku uyandırır. Meşhur dini öykülerde bir yudum ekmek, bir hurma diye milleti ağlatırken nasıl böyle bir harcamayı milletin gözüne soka soka yapabilirsin eyyyyy satılmış yandaş diyanet işleri. Camide siyaset yaparsın, yardım yardım paramızı istersin, hırsıza hırsız demezsin, ayetle dalga geçene ses çıkarmazsın sokayım senin gibi dini örgüte.
Bu ülkede normal karşılanır. Artık adam dine hizmet ediyor kutsal bir iş yapıyor herkes gibi sıradan bir arabaya mı binecek diyeni görmek bile mümkündür. En çok Dini konuda bilgili rolcu inananlardan korkacaksın bu devirde. Tarihten günümüze kadar kitleleri en karlı ve temiz sömürme sistemi Dini sömürü. kılıf hazırlamak basit zenginde müslüman fakiride çalanı da müslüman alın teri ile kazananıda sonuçta yakalanmadığı sürece hırsız değil. Maksat kılıfı iyi hazırlamak sistemi oturtmak buda o örneklerden biri.
--spoiler--
yaptığı işin ağır sorumluluğu ve önemi nedeniyle her şeyin en iyisini hak eden diyanettir
--spoiler--

bir maden işçisi mi ağır iş yapıyor yoksa diyanet başkanı mı?
araç 320 bin tl imiş. ben öğrenciyim ben halkım benim içtiğim çorbadan vergi alan devlet bu işlevsiz kuruma 320 bin tl hibe ediyor.
zırhlı araçmış. ironiyi bilseniz kralı olursunuz.
diyanet değil de "dinayet" olmasın gereken kurum.
Abdestsiz eline almadığı o kitapta lüksü öven tek bir ayet var mıdır acaba? Ya da selavatsız ağzına almadığı peygamberinin zenginlik veya gösterişten bahsettiği tek bir sünneti. Velhasıl "Bir hırka, bir urba" diyen peygamberin ümmetine de bu şaşaa yakışır. Adnan Oktar'ın kediciklerine hak veriyorum zamanla.
clioya binen papayı hak dine davet etmesi beklenen başkandır.. mercedesle islam dininin itibarına itibar katmıştır.
bu adamın böyle lüx içinde yaşamasını devletin büyüklüğü diyerek bize satarlar. ancak bu geçerli bir açıklama değildir.
bu kadar eleştiriye rağmen bu pişkinlik. demek hiç laf edilmeze adam helikopterle gezecek.
Türkiyede dini kullanarak çok iyi para kazanabileceğinizin göstergesi.
ticaret yapın, çünkü rızkın onda dokuzu ticarettedir hadisini yerine getiren diyanet işleri başkanıdır. din ticaretinde bir numaradır.
almanya sözde ermeni soykırımını tanıyınca yine de binmeye devam edecekmiş.
sadece mercedes değil arkadaşlar; zırhlı mercedes.

https://www.sozcu.com.tr/...yon-tlye-mal-oldu-839495/

bu arkadaş asgari ücretlilere şükretmeyi öğütlüyor.
Maddiyata önem vermeyendir. Yersen.
(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
vaazlarda israflıktan bahsetmeyi çok iyi bilirler.
imam maaşı öğretmen maaşından yüksek imiş.

Maybacha binmesi normal.

Yazık ulan bu ülkenin insanlarına vallahi yazık..
görsel
Bir haksızlığa adaletsizliğe zulme yoksulluğa eşitsizliğe karşı gelmiş-ortaya çıkmış olan dinlerin Din adamları (tüm dinler inançlar) tarih boyunca her zaman idarenin ve sermayenin sigortası olmuştur.
Unutmadan; din adamı derken tabi ki peygamberler ve kutsal metinlerde yazan dinler bu değerlendirme dışındadır.
görsel
Bir haksızlığa adaletsizliğe zulme yoksulluğa eşitsizliğe karşı gelmiş-ortaya çıkmış olan dinlerin Din adamları (tüm dinler inançlar) tarih boyunca her zaman idarenin ve sermayenin sigortası olmuştur.
Unutmadan; din adamı derken tabi ki peygamberler ve kutsal metinlerde yazan dinler bu değerlendirme dışındadır.
https://www.ntv.com.tr/ga...4w/qtddtDXX70yarRvhmH81uw
güncel Önemli Başlıklar