bugün

1 Asır oncenin facebook muhabbeti. Az aşın kendinizi aq
Mantıklı adamdır. Klimayı da açar. Oh mis.
ülkede çokça bulunan maldır. inşaat işçilerinde bile var. yazık.
fakirler ölsün barselona dan selamlar.
zaten mercedes' in fakir modelini almış olan ve tüp taktırarak iyice ayağa düşüren şahsiyettir.
iphone alıp bana lira atın diyen malın babasıdır.
Bir ferrariye tup taktiran urfali degildir.
Sensin o mal.

Harita mühendisiyim. Ayrıca babam saolsun, emekli artı iyi bir ücrete çalışıyor. 2. Maaşı bana ayırıyor. Ayrıca annem de maaşını bana ayırıyor. Yani aylık gelirim yaklaşık 10K civarında.

Şirket aracı olarak dacia lodgy stepway ve ya duster kullanıyorum. Duster hariç hepsi de canavar gibi motorlar. sürati sevdiğim için ortalama hızım 170-180 km şehirler arası yolda. Ama ben şu an 90K lık bir mercedes alıp tüp taktırmayı düşünüyorum.

Benim o araçtan performans bekleme derdim yok. Maddi durumum da uygun. Ama salak değilim, gidip 2.20 tl ye tüp almak yerine 4.5 tl ye benzin almaya.

Zaten performans bekleyen gidip e350 ye binsin. Ya da susup siktir olup gitsin
Mal mıdır düşünmek lazım şimdi yani arabanın vergisiydi oyuydu buyuydu zor işler. Tüp iyidir otogaz temizdir milli yakıtımızdır.
vergiler yüzünden insanlar birbirine girmiş yok alan maldır falanlar filanlar. dünyanın en pahalı benzini kullanıpda hava atacığıma gaz taktırıp dünyanın en pahalı benzininden kar yapan adam olurum.
6 ileri vitesli araba alıp 90 km sürüş keyfi hastagli instagram fotoğrafı paylaşandan bi tık daha az mal olan insandır.
mercedes c 180 i lüks araç saymadığımdan tüp taktıranları da yadırgamadığım durumdur.