bugün

devlet bahçelinin tutuşmaya bşladığını gösteriyor. adam mezara girmeden koltuğu bırakmaya niyeti yok. erbakanda öyleydi o da öldü gitti.
Bence gayet mantıklı bir hareket olur. Bu kadın benim gözümde mhp değil akp milletvekili kıvamında. O yüzden Sinan oğan hariçi birisini orada görmek istemiyorum.
demokratik yollarla, demokrasi içerisinde bizleri yönetmesi için seçtiğimiz kişilerin demokrasiyle uzaktan yakından ilgisi olmadığını gösteren, muhtemel ihraçtır.

kongreye gitmezsin. mahkeme kararını tanımazsın. seçime giremesin diye rakiplerini, kendi seçtiğin kurulun önüne atıp partiden şutlarsın. eee?

kanunlar, mevzuat hükümleri her zaman meşruiyeti beraberinde getirmez.

mesela, ben bugün iktidar oldum ve 1.70'in üzerindeki herkesten vergi alınacak dedim. usulüne uygun şekilde yasalaşan bu düzenleme iptal edilinceye kadar kanunidir ancak meşru değildir.

bir parti lideri düşün. peşinde milyonlarca insan var ve sen bu partinin liderisin. liderisin ama artık meşru bir lider olmadığını kendin de çok iyi biliyorsun.

türkiyenin 3 büyük partisinden birinin lideri meşru değil. çok üzücü değil mi ya? bilmiyorum da bahçeli'nin de bunu kendine yediremediğini düşünüyorum.

sen lider kalmaya devam et ama meşru lider değilsin.
Bahçeli 'nin tayyipten bile faşist olduğunun göstergesidir.
kendi ayağına sıkmaktır, mağdur yaratmaktır
ve
net korkaklıktır.
bunu yapan gölgesinden de korkar...
http://tr.sputniknews.com...m_campaign=URL_shortening

Milliyetçi Hareket partisi ak-yönetim i tarafından bu sefer kesin olarak yapılması beklenen hede. Sadece Meral akşener de değil, 20 ye yakın ismin ihracı bekleniyormuş. Devlet Bahçelinin mit ajanlığı falan noktasındaki iddialarda şüphe kalmadığını düşünüyorum. Resmen kiralık bir şekilde koltuklarında oturuyorlar, birilerinin tetikçiliğini yapmak üzere.

not: linki açamayanlar dns lütfen.

edit:imla