bugün

sütyen bari giy adlı tekno müzik grubunun üyesi kızdır.

--spoiler--
duptıs duptıs sütyen bari giy duptıs duptıs sütyen bari giy...
--spoiler-- *
kendisini ahlaklı varsayan dişidir.
adi bir orospudur.
kimseyi ilgilendirmeyendir, ister gösterir, ister elletir, istersede neyse.
"Am benim dilletirim beden benim elletirim" diyen kızın bacısıdır.
memeye bakıp tahrik olan abazayı geren kızıdır.
müslümanları 25 milyar tokatlayıp almanya'da hüküm giymiş nice müslüman Türk'ün kapalı karılarından, türbanlı kızlarından daha ahlaklı olduğu kesin olan bir kızdır.
kadın bedeniyle kafayı bozmuş şakirtleri hatırlatır. dikkat edilirse her 2 şakirtten biri sürekli cinsellik üzerine başlık açmaktadır ve paso ahlak vurgusu yapmaktadırlar.

yalnız güleriz ağlanacak halimize misali nasıl bir garabettir ki ekonominin canına okunduğu bu yüzden işsizliğin sürekli yükseldiği, iflasların bollaştığı, ödenemeyen çekler,senetler,banka kredileri,kredi kartı borçlarının katlandığı haliyle ailelerin çatırdadığı, boşanmaların abardığı buna bağlı olarak kötü yola düşen kadın sayısının patladığı ve neticesinde kadın cinayetlerinin hiç olmadığı kadar arttığı ayrıca hukukun ırzına geçilmesi sonucu tecavüzlerin de nerdeyse serbest hale geldiği ve memleketin adım adım ya türban ya anadan üryan hale getirildiği bir ülkede yaşıyoruz ve bunun sorumlusu olan bir iktidarın beslemeleri ahlak bekçiliğine soyunuyor.

hayata apış arasından bakarsanız görüp göreceğiniz şey kara bir deliktir. biraz kafanızı çevirin de aydınlığa bakın.