bugün

(bkz: sonu benzemesin)
bez bebek gibi çocukların dizisi.

vakit kaybından başka birşey değil...
rojda demirer'in şahane oyunculuğu hatrına izlediğim dizi. onun dışında bir numara yok açıkçası.
iyice batırmış olan dizidir. geleneği bozmadan hala izlesem de gözümden epeyce düşmüştür. yahu bütün dertler mi bunları buluor be kardeşim? bu gidişat iyi değil bu sezon biter bu dizi.
--spoiler--
ben bıktım ipek'in her hafta son anda tecavüzün direğinden dönmesinden, senaristler bıkmadı. arkadaş, evet, cinsel sapkınlıkları olan, hayvanlaşabilen insanlar her yerde olabilir ama bunların hepsi mi ipek'in etrafında ellerini şeylerine atarak odaklandılar. şeyleri dedim kibarlık olsun diye, zira ipek o kadar saf ki, bozmak istemiyorum terbiyesini.
üstüne o 20000 liralık kalantorla yatma teklifi nedir ya? hep mi bizim kızları buluyor bu işler? 20000 lan, kim kime vermiş? 30'muydu yoksa? amcam, altın kaplama mısın nesin?
ve esin, git erkan'a ahan da bu senin çocuğun de, ama sonra git mert'le evlen, erkan'a o kafa karışıklığı yeter, eylül denen o şirret karı ortada kalır ya, daha bi şeycik istemem. içim soğur. dağdan geldi bağdakini kovdu zaten kahpe.

son olarak: herkese hayatının bi döneminde salih gibi bi adam nasip et yaaraabbim! aaamin.
--spoiler--
son bölüm izleyicileri dinden imandan çıkartmıştır. ilk olarak ipek'in saçlarıyla başlamak istiyorum. be gerizekalı! o saç ne? üniversitede misin ilkokulda mısın buna rağman hala sana tecavüz etmeye kalkanlar var ya işin ilginç tarafı o. niye her bölüm bi tecavüzle çalkalanıyor? ayrıca özgür'ü bu kadar orospu gösterme çabası nedir? ulan sabah balık satıyosun akşam 30000e vericem diyosun? hayır her şeyi geçtim. ipek kaçırıldı, tecavüze uğramak üzereydi ki kurtarıldı, sonrasında eve geldi, sarıldılar ettiler. 15 dakika sonra ben gidiyorum çalışıp okula gidicem. ebenin amına git ipek. boku çıktı lan dizinin! biraz akla mantığa uygun işler yapılsın artık. ah nerde ikinci baharlar, çemberimde gül oyalar...
barış'ın tiki eskisi, gerizekalı kardeşi "ışıl" ve baş gerizekalı anasını (hani şu kızına ugg bot alamadığı için kahrolan), çıyan eylül hocayla birlikte karanlık bir odaya kapatıp meşe odunuyla dövme aruzları yaratan dizi. yarabbim, o ışıl'ı canlandıran rol özürlüsü, iticilik abidesi, sesi ve konuşma stili insanın tüylerini diken diken eden kızdan başka oyuncu mu bulamadınız nedir yau?

--spoiler--

neyseki bu hafta "iyi" bir gelişme oldu da, eylül hoca'nın hamile kalamayacağını öğrendik. oh canıma değsin eylül. beter olursun umarım.

--spoiler--
show tv nin çok beğenilen bir gençlik dizisi.
başlarda güzel giderken son bölümlerde kötü örnekler vermeye başlayan dizidir. biraz incelense kaldırılması muhtemeldir.
dangalakça ve sorumsuzca hazırlanmış bir dizi. dangalakça çünkü köylü güzeli tipli ipek'i taciz etmeyen kalmadı koskoca istanbul'da, o kadar dünyaca ünlü geldi bu kadar ilgi görmedi. ben anlamıyorum arkadaş bu mudur yani? üniversite öğrencisinin hayatı bu mudur? boş kaldıkça tacize uğramak, ondan bundan hamile kalmak mıdır? eğitim için, gelişim için hiçbir şey yapmamak mıdır? sorumsuzca, evet çünkü bu diziden sonra istanbul'da bir üniversite kazanmış kız çocuklarını çoğu aile ya göndermeyecek ya da bir sürü 'sıkı' önlemden sonra gönderecek. o kadar haydi kızlar okula, kardelen kampanyası yap 2 senarist içine etsin.

Senaristler hala Nuri Alço, tecavüzcü Coşkun filmleri etkisinden çıkamamış sanırım ama köprünün altından çok sular aktı be.
mıy mıy bir dizi. saftirik, ağlak karakterler. bu melekler hangi birinizin kıçını toparlasın kardeşim. ayrıcana özgür rumuzlu kızın yalnızca dizide değil gerçek hayatta da üstelik kasım ayında kısacık şortla baldırı cıbıl dolaştığına şahit olunmuştur.
yaprak dökümünden sonra, kanaat getirdim ki bunların da içinde bi tane cenabet var. başı bitten, götü sikten kurtulmaz mı lan insanın hiç.
her hafta tecavüz olayıyla çalkalanan dizi. o değilde neden her hafta ipek karakterine tecavüz etmeye çalışırlar? neden esin yada eylül değilde ipek? hayır hepsi taş gibi hatunlar neden illaki saftrik takılan ipek?
ipek kızımızın sonu pek hayırlı degil her seferinde direkten dönüyor. gün gelir o golü atarlar.
her çeşit psikopat manyak kadının bir arada olduğu, her şeyin ters gittiği saçma dizi.
iyice saçmalamaya başlamış, yarım saatten sonra tahammül sınırlarımı zorlayan, sadece oyuncularıyla yürüyen dizi.
hakkında ufak bir haber;

http://haber.sol.org.tr/m...c-protestosu-haberi-20429

-düzeni savunmak neyinize lan demek istediğim dizi-
iki üç haftadır yayınlanmayan, bitti mi acaba diye düşündüren dizi.
bu kadar korkunç senaryoları bi annemden duymuştum bi de melekler korusun'da izliyorum. *
geçtiğimiz sene yaz sezonunda başlayıp, hiç ara verilmeden yayınlandığı için dizi kadrosunun topluca yıllık izne çıktığı dizidir. 11 aralık'ta yeni bölümleriyle başlayacağı söylentiler arasındadır.

http://www.tims.tv/haberler.htm
bir türlü yeni bölümünü yayinlanmadigi dizidir. bekle bekle catladik ya!
sezonun ortasında bir ay ara verdikten sonra yarın tekrar yeni bölümü yayınlanacak dizi. yakın zamanda bitmesi olası. iyice saçmalayan senaristlerin senaryoyu toparlayamayıp, giderken bir sürü soru bırakmaları, her şeyi bir anda düzeltivermeleri de muhtemel. kusura bakmayın, çok sıçtık sıvadık, diziyi piç ettik, ama idare edin sayın seyirciler der gibi.

bitsin zaten ama şu eylül denen cadolozun ağzına sıçın, öyle bitirin. ayrıca esin de erkan angutuyla tekrar birlikte olmasın, erkan sap gibi kalsın ortada lütfen.
NE BiÇiM DiZiDiR, NE SALAK MANTIKLARI VAR. SANKi HER ÜNiVERSiTE OKUYAN OROSPU OLUYOR. SANKi BÜTÜN ANA BABALAR CAHiL, ÇOCUKLARINI KISITLAYAN, Bi BOKTAN HABERSiZ iNSANLAR. ALLAH AŞKINA GENÇLiK, ÖZGÜRLÜK ADINA DAHA FAZLA SAÇMALAMAYIN. ANASI DANASI HEPSi AŞK DERDiNDE OHA BE.
geri döndü, yarın yeni bölümü ile ekranda olacak. gerçekten de melekler korusun, ama bizi...
ota boka zırlayan birkaç kızın saçma hikayesini anlatmaya çalışan bir dizidir. Bazen sıradan bir konuyu 1 bölümde bitirirken aynı ehemniyete sahip başka bir konu birkaç bölüm sürebilir.