bugün

müslümanları mescid-i aksa'ya sokmayan zalim israil'e karşı güzel bir istek.
mehmetçik değil

sözümona kefeniyle dolaşan

ak-g*toşlar gitmelidir.
1917'ye kadar filistin türkler'indi.
sonra dincilerin kardeş dediği filistinliler ingilizlerle birlik olup askerimize saldırdı.
biz de fistinli hainlere karşı savasa savaşa çekilmek zorunda kaldık.
bugün kudüs'e yardım göndermenin adalarımızı işgal eden yunana yardım göndermekten hiçbir farkı yoktur.
filistine verecek bir tane askerimiz türk milletinin finanse ettiği ordumuza ait bir tek kurşunumuz bile olmamalıdır.
Mehmetçik’in bir zerre kanı bile fazla olma olayı. Benim ülkemin askerinin işi yok oralarda. Ümmetçiler buyursun gitsin sapkın araplar için can vermeye.
he aq başı sıkışan bize gelsin biz bişey istedik mi ingilizlere domalın.

siktirin lan, bak yine sinirlendim.
türkiye'de canın bedava olması nedeniyle kafasına göre sallanan çağrı. mehmetçiğin türkiye cumhuriyeti dışında hiç bir ülkeye karşı sorumluluğu yoktur.
ak gençlik kudüs'e olarak değiştirin başlığı. türk askeri niye gitsin? arap severler gtisin.
kefenli mücahitler dururken gerçekleşmemesi gereken şeydir. buralarda veya kahvelerde falan milletin çocuğunu ağzında sigara elinde çay ile ölüme gönderenleri ve o hava alanına kefeni ile gidenler toplayacaksın sınır kapısından dışarı bırakacaksın. önce suriyeyi halletsinler oradan ırağı temizlesinler oradan da kudüse geçip israili parçalarlar zaten. çok yorulmazlar ise akdenizi koşarak geçip amerikayı da alırlar o hız ile.
Mehmetcik kuduse diyen arap yalamalari onden kendileri bir gitsinler, mehmetler arkadan gelir.