bugün

- yeeepppp
- gamonnn gardaşımmm
- goşgoşgoşş
- seya leta.
Adamı görünce içimde ister istemez bir gardaş bir see you later deme isteği oluşuyor. Türkçe yi bilmiyor filan ama en çok konuşan yarışmacılardan biri.
aksanı tuhaf derecede hoşuma giden survivor yarışmacısı.
sabahtan akşama kadar konuşsun dinlerim.
atakan yalakası. boş beleş balon.
insallah anirirken karsisinda biri yoktur, o agiz kokusundan bayiltir milleti.
sii yu leytaa diye bağıran şahıs.
(bkz: ne bağırıyon yavşak)
Yarışlarda süper oynuyor. Az önce finali yaptı.
Tipik kıbrıslı olan yarışmacı. Evet.
Sesine soktugum. Mal mal bagirmaktan baska birsey yapmiyo.
Böyle gurbetçilerden tonlarca var, hani Türkiye'den siktir olup gitmek diye başlık açılıyor ya, hiç gerek yok buralar yine fena değil, beterin beteri var.
Halal kardej. Der genelde.
sevinince : ouccchhh
üzülünce : ouuccchhh
şaşırınca : ouchhhh
mehmet gibi bir çok gurbetçi genç var yaşadığım şehirde, bence acun bunu bilerek aldı yarışmaya. Bozuk türkçesi, pumping jack, dövmeleri ve allahı kitabı ağzından düşürmemesi tam bir arada kalmışlık göstergesi.
Burada da var böyle komşu çocuklar, fitness'e gidiyor, ordan çıkıyor cuma'ya ordan çıkıp party hard vs..
O bir mehmed. içimizden biri. Pazarlıksız. içten. Yüreği ağzında konuşur.
Tam bir mal. Bağırmaya başlayınca sesi kesiyorum amk.
1995 doğumlu olduğunu duyunca. Çok şaşırdığım survivor ünlüler takımı yarışmacısı.
survivor soyismi herhalde. ne kadar garip.
Gereksiz, itici sesler çıkaran survivor yarışmacısı.

Dün sadece 3 dakika televizyon izleme gafletinde bulundum, o da bu adama denk geldi. Her fırsatını bulduğunda iğrenç aksanıyla "ouch" diyen bu özentiyi neden bu kadar popüler bir programda barındırıyorlar anlamıyorum.
survivor'ın ergen ve spastik kıbrıslısı. bunun gibileri ocaklarda zehirlemek lazım. insan diye sokağa çıkıyor veledi zina.
Şu beyinsizleri meşhur etmeye tepemize çıkarmaya ne meraklısınız. Salağın biri televizyonda kıçını başını sallıyor bizim halkımız da ahahaha diyip izliyor. Sonra üçüncü dünya ülkesiyiz bilmem ne. Turabiyi bile meşhur ettiniz.
bu zamana kadar nasıl o yarışmada kaldı da elenmedi merak konusu.
Geçen marangozda alakasız bi şekilde bu Adam aklıma geldi. Ulan belki yarım saat düşündüm acaba niye aklıma geldi diye. En sonunda anladım ki bu elemanın bağırmasıyla şerit testerenin Budağa denk geldiğinde çıkan ses aynı.
(bkz: si yu leyta)
Muhtemelen 1-2 haftaya elenecek tip.
Atakan'ın bu karaktersiz ve Yattara'dan ayrılmasına sevindim.
Böyle tiplere fazla güvenmemek gerek.
Adam gibi adamdır. Kıskandırır. Evet.