bugün

meşhur katilimiz cem garipoğlu nun babası. oğlu için aylardır hapis yatan babası. ve halen kapı gibi katil oğlunun arkasında duran babası. baba olmanın ne demek olduğunu anlatıyor bugünlerde bizlere. evet oğlunun işlediği affedilmez suçtan kurtulması için düşünmediği şerefsizlik yok ama bu da baba olmaktan kaynaklanmıyor mu?
katil olan oğlu cem garipoğlu'nu para ile kurtarabileceğini düşünen baba.
babalığını cinayetten önce hatıralyıp oğlunu adam gibi yetiştirseydi şimdi onun için hapis yatmazdı denilen kişi.
iddianamede münevver karabulut'u oğluyla birlikte planlayarak ve canavarca hisle katlettiği ileri sürülen ve hakkında müebbet hapis istenen işadamı. burgaz rakının sahibi. hayyam garipoğlu'nun kardeşi.
normal babalar oğullarıyla maça, balığa giderken bu adam oğluyla beraber oğlunun sevgilisini kesiyor. neden acaba hadi cem garipoğlu tek başına yapsa kıskançlık falan denirdi de babasıyla beraber kesilecek kadar ne biliyordu acaba münevver ?
bugün itibarı ile serbest bırakılmış olan yardımcı cani. demek ki neymiş? baklava ya da ekmek çalmanın cezasının 30 yıl müebbet olduğu bu ülkede 17 yaşında bir kızcağızın kafasını kesmeye yardım edip delilleri yok etmek ve yalan ifade vermek suçlarının toplam cezası 10,5 aymış.

(bkz: türkiye de yaşamaktan nefret etme sebepleri)
(bkz: türkiye de yargıya duyulan güven)
http://uludagsozluk.com/e/7945850/

Bir dinleyin sözlerimi dostlar.
o artık serbest. oğlu evinde bir kızı parçaladı. görmedim, duymadım yardım etmedim dedi ve serbest. yakında oğluda çıkar takılırlar beraber.
türk insanının hafızasını test etmek amacıyla salıverilmiş olabilir. unutmadığımızı ifade edersek, tekrar içeri tıkarlar.
türkiyede adalet yoktur. adalet nerdesin dendiğinde görünür, seslenen olmayınca puf yok oluverir.
bunun için çocuğunuza adalet ismini koyun, sokakta ne kadar adalet diye seslenen olursa, o kadar adil bir ülke olabilme ihtimalimiz olabilir. siz yinede inanmayın.
madem bu adamı saldılar, hepimizi içeri alsınlar.
ne kadar adam olduğu adından belli olan tip.

kızın kafasını şöförüne kestirip hala konuşabiliyorsun yahu...