bugün

katil devletin katil polisi tarafından katledilen güzel kardeşimdir.biricik annesi Fadime ayvalıtaş da mehmet'in ölümünden kısa zaman sonra vefat etmiş ve acımızı katlamıştır. Bugün Kartal adliyesinde davası görülecektir. Ama ülkede simit sarayları adalet saraylarından daha güvenilir ve işlevsel olduğundan hak yerini bulmayacak, katiller abidik gubidik gerekçelerle aklanmaya çalışılacaktır. Bize düşen unutmamak - unutturmamak! intikam yeminleri yerine adalet beklentimizi dillendirmek.
bugün davası var mehmetin. fadime ana dayanamadı oğlunun gidişine o da gitti arkasından.
anayasada yer alan hakkını aramak için sokaklara çıktı. şerefsizin birisi tarafından katledildi. trafik kazası yazdılar. ezen kişi, başbakanın oğlu olsaydı, o trafik kazasında kusurlu olan mehmet ayvalıtaş olurdu. tekrardan adli tıpa giderdi. tüm kusurlar mehmet'imize atılırdı. yakışıklıydı mehmet. annesi dayanamadı oğlunun gidişine. o da onun yanına göç etti. mekanları cennet olsun.
Bugün Adliye'deki kalabalık nedeniyle öğrendim, ölümüyle ilgili duruşması varmış. Başlıktaki entryleri okudum, bi arabanın kasıtlı olarak üzerine sürülüp öldürüldüğünü yazmış millet, şehit ilan edilip ölümsüzleştirilmiş

fakat başlıkta olayla ilgili hiç bi video linki olmaması ilginç. Bu konu biraz şüpheye sevketti, acaba video görüntüsü konulmaması olayın burada anlatıldığı gibi olmamasından dolayı olabilir mi?

Izliyoruz...

https://www.youtube.com/watch?v=lHA5jdVIy3I

TEM de yola atlayıp 90-100 km hızla ilerleyen arabaları durdurmaya kalkma ve bu yolla devrim yapma fikri ne yazık ki doğal seleksiyon sürecini işletmiş görüldüğü üzere.

Çıkayım e5'e, açeyim gollarmı, gitme deyem 500t ye... sonra da otobüsü üstüme sürdü, katil faşistler diye yaygara kopartayım. Acaba ben de ölümsüzleşebilir miyim ki bu yolla.

Tayyip için hep diyoruz ya, ottan boktan mağdur oluyo herif. Otoyolun ortasına atlayıp araba çarpınca mağdur olmak neyin nesi acep?

Netice de daha 19'unda yitip gitmiş bir can. Yazık... Ama buradaki olduğu gibi kimseyi suçlamayın boş yere

Katili, geziye sebebiyet veren hükümetle birlikte devrimci hamasetiyle o çocuğu sokaklara salıp arabanın önüne atarak yoldaşçılık oynayan yarrak beyinli solculuk oynayan abileridir.

Sanki adam arabayı pazar yerine sürüp milleti ezmiş gibi anlatmak da devrimci ikiyüzlülüğü olsa gerek. Ha siyasal islamcı ha radikal solcu, aynı boksunuz.

edit: demin başka bi sikik daha eksileyince bakayım dedim video linki uçmuş. linki yenileyelim de sikik dhkpc liler şehitlik goygoyu yapmaya utanır belki. ama yok la, hiçbir şeyden utanmaz bu pezevenkler.

bu arada hazır bu entarimi eksilemişken mahir çayan denilen orospu çocuğu hakkında da yazmıştım. ona da bi eksi atıverin
Gezi olayları sırasında ilk hayatını kaybeden kardeşimizdir. Annesi de ölümüne dayanamayıp birkaç ay sonra vefat etmiştir. Davanın bugünkü duruşmasında sanıkların tutuklanması talebi reddedilmiştir. Üzücü olan, mehmet'in davasının diğer davalar kadar ilgi görmemesidir.
görsel
ölümsüzdür!
unutmadık seni çocuk. nur içinde uyu.