bugün

sanki silah dayadık kafanıza zorla izletiyoruz. 547 tane kanal var çevir çevir izlesene. hem nefret ediyorsun, hem dayanamıyorsun, hem de izliyorsun. nasıl bir mazoşistsen artık.

ya bu halk seviyor onu. her devir izledi, izlemeye devam da ediyor. halkımız onunla deşarj oluyor. parmaktan sonra, uğur derin dondurucu... hala dilimizde.
sınırda durmayı hep biliyor. ve dediğim gibi, ona ayrı kalmaya dayanamıyoruz. programı kaldırılıyor hoop 2 ay sonra yine ekranlarda. ve onu tvde görünce aynen şunu diyoruz;

''özlemişiz valla ya, aç sesi aç.''

izlemeyen de kanalı değiştirsin, tvyi kapatsın. yapsın bir şey.
bu değerlerimizi bu kadar kolay harcamayalım.
her şeyi bitirdik bi mehmet ali kaldı yani sorunumuz. ne boş adamlarsınız ya.
(bkz: tamam)
(bkz: sen kapat ben arıyorum)
--spoiler--
bu değerlerimizi bu kadar kolay harcamayalım...
--spoiler--

(bkz: bsgçk)
mehmet ali erbilden "değer" diye bahseden kayda değmezin bik biği.
(bkz: schuster sen misin lan)
sınırda durmayı bilmeyen bir kişidir efendim, keza atv'de ki programında kişinin pantolonunu indirerek bazı yerlerini halka sunan kişidir. yaptığı programların çoğunda kızlar ön plandadır ve tabii ki erkeklerin en çok dikkat çeken şeyleride ön plandadır göğüs dekoltesi olsun, mini etekleriyle gerçi giydiklerine mini etek demek çok zordur. kendisinin de o tnt'de yaptığı programda her türlü şeyi cinselliğe çeken üstü kapalı bir şekilde resmen yarışmacıları birbiriyle lafta yatırıp hatta çocuklarının bile olmasını sağlan kişidir eğer ki bu kişiden zevk alan zihniyet varsa asla kendilerine bir şey söylemem söyliyemem de kişinin kendi zevkine kalan bir şeydir benim yaptığım sadece nacizane görüşümü sunmaktır.
evet hilmininkini kazayla sunmuştu bi ara halkımızın huzuruna. ama adı üstünde kaza. hatasız kul olmaz kankulilerim. o olaydan sonra en ufak falsosu olmamıştır ama.
güncel Önemli Başlıklar