bugün

evet efendim...

herhangi bir ortamda herhangi bir muhabbet esnasında ya da haberlerde çıkan ilginç bir yaratık haberi görünce açılan kıyamet yaklaştı azizim sohbetlerinde ya daha mehdi çıkması lazım dendiği zaman akla gelen ilk muhterem ismidir.

ben ve benim gibi kadir kıymet bilen, ahlaki açıları kavramış kuran-ı kerim i hatmetmiş kişiler tarafından ve ülkesinin içinde bulunduğu durumu o an düşününce aklına gelen kişi ulu önder sayın cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'dır.
gerçekten nedense benim aklıma recep tayyip erdoğan geliyor mehdi denince, gerek boyu, karizması, gerek diyalogcu bir insan oluşu, karamsar değil iyimser olması, ülkeyi düşmandan kurtarıp namus ve şerefimizi kurtarması ve en önemlisi kuran Da geçen boğazı yaran lider tanımlamasıyla aklıma direk gelen kişi tayyip erdoğan oluyor.

bilemiyorum arkadaşlar. yaşasın başkan recep tayyip erdoğan!
Tum yazilari evet efendim ile baslayip kfkskdnkrkebsjs ile biten yazarin bir diger basligi.

Mehdi denince akla ilk gelen seyler arasinda kurtarici gelmektedir.
hz.isa Mesih'tir mehdi değil. Mehdi ise ismi Peygamberimiz Muhammed(sav)'in ismine benzeyecek babasının adı da yine Peygamberimiz Muhammed(sav)'in babasının ismine benzeyecek.

Muhtemel adı: Ahmed, Muhammed olabilir.
Babasının Adı: Abdullah
Boya, karizmaya göre Mehdi tayin eden yazar sıçmığı.

Pau gasol de Mehdi o zaman.

Kitabını hatmettiğin din der ki Mehdi bir gün gelecek ve kim olduğu bilinmeyecek.

Sen kimsin ki kafana göre odur budur diyorsun zındık ?
Hasan mezarcı.
neden bilmiyorum ama ; hasan mezarcı, delirttiler adamı lan.
Adnan Oktar ve kitapları.
Mehdi hakkında çok görüş var ama bence bunun tespitini yapacak millet biz değiliz çünkü ipini koparan mehdi oluyor zaten memlekette.
(bkz: iskender evrenesoğlu)
yok ki?

şaka bir yana isa var. babamın insanoğlu.
Muslumanlar arasinda gerizekali olanlarin bekledigi eleman. Kuran ve peygamberin onu yasama bicimi tum detayiyla ortadayken biri gelsin de bizi adam etsin seklinde tezahur eden ahmak bekleyisi. Emevilerden beri beklenen ama bir turlu gelmeyen ve aslinda hicbir zaman gelmeyecek olan seydir. Muslumanlar mehdiyi bekledikce aclik, sefalet, cehalet, dert, problem gelmekte mutemadiyen..
Mehdi hakkında çok görüş var ama bence bunun tespitini yapacak millet biz değiliz çünkü ipini koparan mehdi oluyor zaten memlekette.
bir isimle birlikte küfür etme isteği geliyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar